שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תושבי העוטף שהוזמנו לחצי גמר האירוויזיון לא הוכנסו לאולם - ונטשו במחאה: "בושה, כל הילדים מאוכזבים"

  200 מתושבי עוטף עזה שהוזמנו לחצי גמר האירוויזיון, לא הורשו להיכנס לאולם. לאחר שהוכנסו למתחם הגרין רום, חלקם עזבו אותו במחאה. אחרים הוכנסו לאולם זמן רב אחרי שהאירוע החל, "פשוט בושה. כל הילדים מאוכזבים, קמו ויצאו החוצה - שעות על הרגליים"

  תקרית לא נעימה בחצי הגמר של האירוויזיון: כמאתיים מתושבי עוטף עזה שהוזמנו לצפות בתחרות במתחם אקספו בתל אביב הערב (ה'), לא הורשו להיכנס בעקבות עומס של צופים באולם. הם הוכנסו למתחם הגרין רום וחלקם יצאו ממנו במחאה. עשרות הוכנסו לאזורים שונים באולם זמן רב אחרי שהאירוע החל ואף נאלצו להתפצל ממשפחותיהם. 

   

   

  עמי, תושב אשכול שהגיע יחד עם ילדיו סיפר על המתרחש, "מחזיקים אותנו כבר שעתיים בלי לתת לנו כרטיסים. באופן מזעזע במקום להכניס אותנו לאירוויזיון לקחו את כל המאתיים איש והכניסו אותם לצד לגרין רום שנראה את כל האירוויזיון בטלוויזיה, מזעזע. פשוט בושה. כל הילדים מאוכזבים, קמו ויצאו החוצה".

   

  לאחר כמעט מחצית מההתחלה, הכניסו את תושבי עוטף עזה (צילום: רועי אלמן)
  תושבי עוטף עזה על הטריבונות באולם(צילום: רועי אלמן)

  נועם והלל, מקיבוץ סעד, עוטף עזה (צילום: רועי אלמן)
  נועם והלל, מקיבוץ סעד, עוטף עזה(צילום: רועי אלמן)

   

  עמי הוסיף: "יצאנו עם הילדים בשעה שש מאשכול וכל הילדים מבואסים, שעות על הרגליים". תושב אחר שהגיע מהעוטף סיפר: "חיכינו במדרגות כעשר דקות ובסוף הכניסו את המשפחה שלי...התפצלנו ל-2 ו-3 אבל אנחנו בסדר עם זה כי יחסית קרובים".

   

  חצי שעה אחרי תחילת המשדר החלו להכניס חלק מתושבי העוטף לאולם האירוויזיון, אך נכון לכתיבת שורות אלה, רבים עדיין נותרו בחוץ שכן לא נמצא להם מקום. אחרים מצאו מקום על המדרגות והטריבונות באולם.

   

  אחד התושבים שהצטער על המצב, אמר: "שאנחנו מודעים ומודים על הרצון הטוב ולכן ממש חבל לנו על כל מה שנאלצנו לעבור".

   

  תושבי עוטף עזה ()
  תושבי עוטף עזה על מדרגות האולם

   

  מכאן נמסר: "הרוב המוחלט של תושבי הדרום שהוזמנו לאירוויזיון, כמחווה של רצון טוב, נכנסו לאולם. חלקם אף זכו להכנס לגרין רום, המושבים היקרים ביותר שנמכרים לקהל הרחב. צר לנו כי כמה מהם בחרו לצאת ולא ליהנות מחוויה מוזיקלית חד פעמית. עם זאת, חלקם ביקשו לצפות במופע מהאולם. מי שבחר בכך, נכנס לאולם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רועי אלמן
  תושבי עוטף עזה באירוויזיון
  צילום: רועי אלמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים