שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קובי מרימי: "מאושר וגאה בעצמי"

  הנציג הישראלי סיים את השיר Home בדמעות והקהל הגיב בתשואות רמות ובמחיאות כפיים סוערות. "שמח מאוד על הביצוע ועל זה שייצגתי את ישראל בכבוד", אמר מרימי לאחר הביצוע. גם הוריו לא הצליחו לעצור את ההתרגשות

  נציג ישראל לאירוויזיון קובי מרימי, פרץ בבכי בסוף הביצוע המרגש לשיר Home. מרימי בן ה-27 ביצע את השיר בצורה עוצמתית במיוחד, ובסופו לא הצליח לעצור את הדמעות והליט את פניו בידיו. "תודה רבה לקהל המדהים באולם שתמך בי ועודד אותי", אמר קובי לאחר ביצועו על הבמה, "לא יכולתי שלא להרגיש את האנרגיה המדהימה שלכם. תודה גם לכל מי שצפה בבית. שמח מאוד על הביצוע ועל זה שייצגתי את ישראל בכבוד".

   

   

   

  הקהל הישראלי שהיה באולם ידע את כל המילים ושר יחד עם מרימי את Home. בסוף השיר פרץ במחיאות כפיים סוערות לזמר, שהיה נרגש והודה לצופים במשך שניות ארוכות. הוריו של מרימי, דלית ואלי, שהיו בקהל, צפו בבנם מרגש מדינה והתחבקו ממושכות בסוף הביצוע לקול מחיאות הכפיים מהסובבים אותם.

   

  לאחר שהתקבלו תוצאות ההצבעות, ולמרות שמרימי דורג במקום ה-23, הוא לא היה מאוכזב. “אני מתרגש כל כך, היה לי את הערב הכי מדהים בעולם, לא יכולתי לבקש יותר מזה", אמר הזמר ל-ynet. "אזכור את הערב הזה לנצח, האהבה מהקהל בחודשים האחרונים, אין לי מילים להסביר כמה אני אוהב את המדינה הזאת וכמה אני גאה בעצמי ובצוות הישראלי ובביצוע הזה שהבאנו על הבמה בסוף". מרימי הודה פעם נוספת לקהל: "אני באמת מאושר ומודה לקהל על כל השאגות והדגלים שהביאו איתם לאולם, זה רגע שאני אזכור לכל החיים”.

   

  קובי מרימי בוכה בסיום הביצוע ( באדיבות כאן תאגיד השידור הישראלי)
  קובי מרימי בסיום הביצוע לשיר HOME( באדיבות כאן תאגיד השידור הישראלי)

  בסרטון שפירסם רגע אחרי שירד מהבמה, פנה מרימי לקהל הישראלי ואמר: "היי מדינה מהממת שלי, תודה תודה תודה לכם, היה לי מהמם ומרגש והכי הרבה כבוד בעולם לייצג אתכם. תודה על התמיכה".

   

   

   

  לפני משדר הגמר שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו בטלפון עם מרימי ואמר: "מיליונים עכשיו צופים בך ותדע לך שעם שלם תומך בך. חשוב שתאמין בעצמך קובי. תעשה את הטוב ביותר שאתה יכול, זה מה שאתה מצפה מעצמך, וזה מה שאנחנו מצפים ממך". נשיא המדינה רובי ריבלין בירך את מרימי בטוויטר וכתב: "קובי יקירנו, זמר גדול עם קול גדול ומיוחד. מחכים לראות אותך ולשמוע את קולך הנפלא הערב עם השיר Home. סומכים עליך ומחזיקים לך אצבעות!". 

   

  מוקדם יותר היום כתב מרימי באינסטגרם מכתב לעצמו הצעיר, בו ביקש ממנו להאמין יותר. "אחרי שנים שניסית להסתיר את עצמך, היום בערב תעמוד על הבמה הגדולה בעולם ותשיר את הנשמה שלך החוצה. אם רק הייתי יכול הייתי חוזר אחורה בזמן ונותן לך חיבוק ומבקש ממך לחייך יותר ולהאמין יותר". בהמשך הפוסט כתב הזמר "כל דבר בזמן שלו. תהנה, תבכה, תצחק, תשכח מהכל ותשיר. ותאכל משהו...".


  קובי מרימי בוכה בסיום הביצוע (צילום: באדיבות כאן תאגיד השידור הישראלי)
  (צילום: באדיבות כאן תאגיד השידור הישראלי)

   

   

   

   

  ישראל (צילום: AFP)
  (צילום: AFP)

  ישראל (צילום: AFP)
  (צילום: AFP)

  קובי מרימי (צילום מסך)
  (צילום מסך)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות כאן תאגיד השידור הישראלי
  פרץ בבכי בסוף. קובי מרימי
  צילום: באדיבות כאן תאגיד השידור הישראלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים