שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  הילד שיחזר: "הוא לקח אותי למקום נטוש וניסה לגעת בי"

  כתב אישום הוגש נגד שי איתי אמיר בגין ניסיון למעשה מגונה והטרדה מינית של שני ילדים. "הוא הציג את עצמו כד"ר יוסף ממשרד החינוך ושאל אם הוא מעדיף בנים או בנות", שיחזר הילד בפני אמו. "הילד הבין שמשהו לא בסדר, ניצל הזדמנות וברח"

   

   

  "הוא לקח אותי למקום נטוש, ליטף אותי, ביקש שאראה לו וניסה לגעת בי", כך שיחזר ילד בן 10 את ההטרדה המינית שעבר בידי שי איתי אמיר, בן 47 מקדימה. אתמול (יום ב') הוגש נגדו כתב אישום בגין ניסיון למעשה מגונה והטרדה מינית בשני ילדים.

   

  הילד בן ה-10 שיחק בגן שעשועים שנמצא במרכז היישוב שבו הוא מתגורר, אזור הומה אדם. "הילד נכנס לבית מתנשף מריצה ונסער וסיפר שבזמן שהיה בגן השעשועים ניגש אליו אדם שהציג עצמו כד"ר יוסף ממשרד החינוך ושהוא עושה סקר על בנים ובנות", סיפרה אמו. "הוא החל לדבר איתו ושאל אם הוא מעדיף בנים או בנות ושכנע אותו לבוא אחריו".

  תקיפה תוקף אילוסתוקף אילוסתקיפה (צילום: shutterstock)
  אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

  הילד התפתה ללכת אחרי הנאשם, שהוביל אותו ללול נטוש ברחוב צדדי בקצה היישוב. "הוא החל ללטף אותו בראש וביקש ממנו שיראה לו את איבר המין. הוא ניסה לגעת בו והילד הסביר שהוא הבין שמשהו לא בסדר, ניצל הזדמנות וברח ממנו בריצה עד הבית".

   

  על פי כתב האישום, אמיר הורה לילד לחשוף את איבר מינו כדי שיראה לו היכן חותכים לתינוק בברית המילה. הילד סירב, ואמיר הורה לו להוריד את מכנסיו ותחתוניו. כשהילד סירב שוב, הוא הגיש את ידו כדי לעשות זאת, אך הילד נמלט.

   

  במקרה נוסף, נטען שאמיר הגיע לילד בן 12 והציג עצמו כעובד משרד הבריאות שעורך סקר בנושא בריאות בקרב תלמידים. הוא החל לשאול את הילד שאלות אינטימיות, בהן אם הוא רוצה לראות איבר מין לא נימול, הילד סירב ואמיר שאל אותו "אתה בטוח? רוב הילדים רוצים לראות". הוא חזר על הצעתו כמה פעמים, ואף הציע ללכת למקום מסתור, אך הילד סירב ועזב את המקום.

  בן זוגה של אמו של ילד בן 10 שהותקף מינית בזירת התקיפה ()
  בן זוגה של אם הילד משחזר בזירה
   

  לאם ובן זוגה נודע כי אמיר ביצע עבירות מין בשני ילדים נוספים באותו היישוב. מאז אותו המקרה בנם השתנה מילד חכם ורגיש הוא הפך לחשדן וכעת הוא מטופל.

   

  בשנת 2010 הורשע אמיר בביצוע מעשה מגונה בילד בן 10, לאחר שהציג את עצמו כסוקר של משרד החינוך, הכניס אותו לרכבו ונסע לחורשה מבודדת. שם הוא ערך לו חידון לגבי איברי גוף שונים וביצע בו מעשה מגונה.

   

  "הוא נשפט לתשעה חודשי מאסר, אך ערער וקיבל עבודות שירות", אמרה אם הילד. "אחד כמוהו צריך להכניס להרבה שנים בכלא, לסרס אותו. לא מבינה איך נותנים לאחד כמוהו להסתובב חופשי, ועוד יש בבעלותו חברה מצליחה לטיפול בילדים".

   

  בחקירתו הכחיש אמיר את המיוחס לו, אך התביעה טוענת שבידיהם ראיות לכאורה. בין היתר יש לתביעה סרטוני אבטחה שבהם ניתן לזהות אותו, עדויות של ההורים ועוד.

   

  עו"ד רועי לנג, שמייצג את אמיר מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר בתגובה: "טרם קיבלנו את חומרי החקירה. לאחר שנלמד אותם נגיב בבית המשפט".


  פורסם לראשונה 20/05/2019 21:33

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים