שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חוקר במחלק המוסר הואשם: ניצל תפקידו למין עם נשים
  במח"ש טוענים כי השוטר לשעבר מימ"ר ת"א חקר פרשות סחר בנשים ששהו במקלט מסתור - וניצל זאת על מנת לקיים עמן יחסי מין בהסכמה. הוא פוטר מתפקידו והואשם בארבעה סעיפי הפרת אמונים

   

  אילוס ניידת משטרה ב ירושלים תאונה ירי בוקר (צילום: shutterstock)
  ארכיון(צילום: shutterstock)

  חוקר לשעבר במחלק המוסר של היחידה המרכזית במחוז תל אביב במשטרה מואשם כי ניצל את תפקידו במסגרת חקירה של סחר בנשים. לפי כתב האישום שהוגש היום (ג') במסגרת הסדר לבית משפט השלום בעיר, החוקר קיים יחסי מין עם ארבע נשים ששהו במקלט מסתור. שמו של החוקר לשעבר נאסר לפרסום.

   

  כתב האישום, שמייחס לחוקר המשטרה ארבעה סעיפים של הפרת אמונים ועבירה של השמדת ראיה, הוגש על ידי עו"ד עדי וולנרמן מהמחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה.

   

  במסגרת תפקידו כחוקר וכדובר השפה הרוסית, ביצע הנאשם פעולות חקירה שונות במסגרת תיקי חקירה משטרתיים שעניינם חשד לביצוע עבירות של הבאת אדם לעיסוק בזנות, סרסרות, גרימה לעזיבת המדינה לשם זנות או עבדות ועוד. בין היתר, גבה הנאשם עדויות מנפגעות עבירה ומעדות בתיקים אלו וביצע פעולות חקירה בנוגע לנשים.

   

  במסגרת תפקידו כחוקר היה הנאשם מגיע למקלט שבו שהו נשים המוכרות כקורבנות סחר בבני אדם, חלקן נשים בזנות, והיה בקשר רציף עמן. המשטרה, באמצעות החוקר המטפל, מהווה כתובת עבורן בכל דבר ועניין. כתוצאה מכך נוצרה קרבה ותלות בין הנשים לבין הנאשם, מתוקף תפקידו. לפי כתב האישום, החוקר ניצל כאמור את הקשר האמור כדי לקיים עם הנשים קשרים מיניים בהסכמה.

   

  מחק את התכתובות 

  לצורך ניהול הקשרים המיניים עם הנשים, באופן חשאי וכדי להסתיר את המעשים, רכש הנאשם קו טלפון נייד וזאת בנוסף לקו הטלפון הנייד המשטרתי שהיה ברשותו קודם לכן.

   

  כמו כן, כדי להסתיר את דבר הקשר בינו לבין הנשים, מחק הנאשם משני מכשירי הטלפון שהיו ברשותו את התכתובות בינו לבין הנשים וכן הנחה חלק מהנשים למחוק את התכתובות ביניהם ולא לספר לאיש על דבר הקשר ביניהם.

   

  בעקבות החקירה פוטר השוטר מהמשטרה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים