שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אתלט ישראלי שילבש את מדי הנבחרת בארץ - ייקנס
  מנכ"ל איגוד האתלטיקה גל לב-רן הוציא תקנה חדשה שאוסרת על הספורטאים להשתמש במדי הנבחרת בתחרויות ובאימונים בישראל, אלא רק בחו"ל: "עקב כמות ביגוד מוגבלת, מי שישתמש בציוד ייקנס". מהאיגוד נמסר: "אין לנו מלאי בלתי מוגבל של בגדי תחרות"

   

  לונה צ'מטאי (צילום: עוז מועלם)
  מדי הנבחרת? מעכשיו רק בחו"ל. לונה צ'מטאי(צילום: עוז מועלם)

   

  לא שקט בענף האתלטיקה בישראל בעקבות הוראה שהוציא אתמול (רביעי) מנכ"ל האיגוד גל לב-רן לפיה קיים איסור ללבוש מדי תחרות של הנבחרת באימונים ובתחרויות בארץ, אלא רק בחו"ל, כשמי שיפר זאת ייקנס.

   

  בהודעה שהעביר לב-רן לאגודות, נכתב: "בגדי הנבחרת מחולקים לאתלטים ומאמנים לצורך ייצוג ישראל בתחרויות בינלאומיות. לצערי השימוש בציוד גולש לאימונים ותחרויות שונות בארץ, אבקש להקפיד על הנושא, עקב כמות ביגוד מוגבלת. אי לכך מי שישתמש בציוד בפעילויות לתחרויות ייקנס על מנת לאפשר קניית ציוד חלופי".

   

  ההנחיה שהוציא גיל לב רן לאגודות (צילום מסך מתוך הפייסבוק של אלכס אברבוך)
  ההנחיה שהוציא גיל לב רן לאגודות(צילום מסך מתוך הפייסבוק של אלכס אברבוך)

   

  מי שלא אהב את ההחלטה הוא אלוף אירופה לשעבר בקפיצה במוט אלכס אברבוך, שלאחרונה פוטר מהאיגוד והגיב בפוסט שהעלה בפייסבוק: "עוד לא שמעתי כזה דבר, שאוסרים על ספורטאים ללבוש ביגוד נבחרת באימונים ותחרויות בארץ, ושעוד יהיה על כך קנס. השנה ספורטאים לא מקבלים מלגות או תמיכה כלכלית, רוב הספורטאים מייצגים את הנבחרת ב"התנדבות". ולהחליט להטיל קנס כספי על ספורטאים שמייצגים את הנבחרת בכבוד ואהבה, על ביגוד, לא מתקבל ולא עולה על הדעת".

   

  לאותו פוסט הגיבו עשרות ספורטאי עבר וכאלו פעילים ורשמו בין היתר: "לחלק קנס על שימוש בציוד שניתו לך? מעולה, אפשר לסגור את הבאסטה".

   

  אלכס אברבוך (צילום: עוז מועלם)
  תקף את ההחלטה המוזרה. אלכס אברבוך(צילום: עוז מועלם)

   

  אחר הוסיף: "מישהו פה התבלבל ושכח שכולנו פה עובדים בשביל לטפח
  ולעודד אתלטים כמה שיותר ולא ההפך. החלטה אומללה".

   

  עוד נכתב: "אין שום כבוד והערכה לספורטאים שנותנים את כל כוחם לייצג את המדינה, שמים עליהם פס ענק".

   

  מאיגוד האתלטיקה נמסר: "בגדי התחרות של נבחרת ישראל ניתנים לאתלטים ולצוות המקצועי אחת לשנתיים, בגדי התחרות של הנבחרת הינם מקור לגאווה ואנו תמיד שמחים לראות את אתלטי הנבחרת איתם. אך עם זאת אין לאיגוד האתלטיקה מלאי בלתי מוגבל של בגדי תחרות אלה והם מיועדים לנסיעות נבחרת ותחרויות בין-לאומיות בלבד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אורן אהרוני
  מעכשיו אסור. מדי הנבחרת
  צילום: אורן אהרוני
  מומלצים