שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עם שק על הראש ואקדח לרקה: הצעת נישואים על הסט של "פאודה"

  עוזר הצלם בסדרה התייעץ עם השחקנים על הסט כיצד להציע לבת זוגו נישואים, ויחדיו הם עלו על ההצעה המקורית. "לא הבנתי מה אני רואה, הייתי בתוך התפקיד", סיפרה המאורסת הטרייה ל-ynet וליאור רז הוסיף: "בנינו סצנה במיוחד בשבילה". צפו בהצעה המרגשת

  הצעת נישואים מקורית במיוחד על הסט: קרי חסן בת ה-30 קיבלה הצעה לשחק בתור כפילה בסצינה מתוך העונה החדשה של "פאודה". אלא שבזמן שחברי הקאסט ליאור רז ודורון בן דוד כיוונו לה אקדח לראש והובילו אותה תוך צעקות בערבית - כחלק מסצנה כמובן - בן הזוג שלה בשנה וחצי האחרונה, אליה ספינופולוס, חיכה על הסט עם טבעת אירוסים. צפו:

   

   

  כשהיא בטוחה שהיא מצטלמת לסצנה בסדרה, חסן ישבה על כסא, כשפניה עדיין מכוסים. בזמן הזה התמקם מולה בן הזוג ספינופולוס (שמשמש בתור עוזר צלם בסדרה ובעל עסק לצילום חתונות), כרע על ברך אחת, עידן עמדי התחיל לנגן וכיסוי הראש הוסר בבת אחת.

     

  הצעת נישואים פאודה ()
  ליאור רז ודורון בן דוד משתפים פעולה עם הצעת הנישואים

  "לא עיכלתי את זה", אמרה חסן ל-ynet אחרי ההצעה, "לא הבנתי מה אני רואה, בגלל זה כל כך נלחצתי כי כל הדרך עד שהושיבו אותי הייתי בטוחה שחוטפים אותי והייתי בהלם. לא חשבתי ולא דמיינתי ולא תיארתי לעצמי. הייתי בתוך התפקיד, חשבתי שאני באמת נחטפת והייתי כל כולי בתפקיד הראשון שלי".

   

  הרעיון להצעת הנישואים המקורית נולדה תוך שיחה בין ספינופולוס לצוות של "פאודה". "ישבנו ודיברנו, התעניינתי איך הם הציעו נישואים. והנושא הזה עלה, וככה כל אחד זרק רעיון ובנינו את הרעיון", הוא מספר ומוסיף: "זה לא יכול היה לקרות ללא משפחת פאודה".


  הצעת נישואים פאודה ()
  רגע לפני שכיסוי הראש הוסר

  יוצר פאודה, ליאור רז, סיפר כי הם בנו סצינה מיוחדת, ונתנו זמן מיוחד בלוח הזמנים הצפוף של צילומי העונה החדשה שצפויה לעלות ב-yes. "ידענו שאליה רוצה להציע נישואים לחברה שלו ובהתייעצות משותפת בנינו סצינה, ביימנו ממש סצינה בשבילה. זה מה שמגדיר את 'פאודה' כמשפחה אמיתית. זה היה אירוע מאוד מרגש".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים