שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יש לכם ניסאן נוט? גשו למוסך
  יבואנית ניסאן לישראל תחליף את רכיב ניפוח כרית האוויר הבטיחותית בכ-2,000 מכוניות. גם בעלי טנדר ראם מוזמנים למוסכים המורשים

  בעלי ניסאן נוט מוזמנים למוסכי הרשת המורשים עקב תקלה אפשרית במערכת כריות האוויר. חברת קרסו, יבואנית מותג הרכב היפני ניסאן, מזמינה 1,956 בעלי דגם נוט למוסכים. בכל המקרים מדובר בכלי רכב שיוצרו בין השנים 2009 ו-2014.

   

  ניסאן נוט ()

  לדברי היבואנית, בניסאן נוכחו לדעת כי החומר ההודף שמסייע לפתיחת כרית האוויר עלול שלא לתפקד כראוי. כתוצאה מכך עלולה כרית האוויר שלא להתנפח בעת תאונה במידה הרצויה ולהגדיל את הסכנה לפגיעה. ביצרנית אומרים כי היא אינה מודעת למקרה שכזה באחת המכוניות וכי הקריאה לתיקון מתבצעת "מתוך זהירות".

   

  כל בעלי המכוניות הנדרשות להגיע למוסכים יקבלו מכתב הזמנה אישי מהיבואנית ויתבקשו להגיע לאחד המוסכים. פעולת החלפת "מחולל הגז של כרית האוויר של הנוסע" תארך כשעה. בעלי רכב המעוניינים לבדוק אם גם הם צפויים לקבל הזמנה, יכולים לעשות זאת באזור המתאים באתר היבואנית, או במחלקת קשרי לקוחות בטלפון 3575*.

   

  -------------------------------------------------------------------

   

  בקריאה נוספת לתיקון יוזמנו למוסכים מורשים 309 בעלי טנדר ראם מדגמים שונים. לדברי חברת סמל"ת, יבואנית המותג לישראל, כל כלי הרכב יוצרו בין השנים 2015 ו-2018 ובכולם יש צורך להחליף את לשונית נעילת דלת תא המטען כדי למנוע את פתיחתה הלא מתוכננת. מספר המכוניות המעורבות בריקול: 306 מדגם 3500, שתיים מדגם 2500 ו-1500 אחת. משך העבודה יהיה כשעה אחת.

   

   

  בסמל"ת אומרים כי את התיקון ניתן לבצע רק במרכזי השירות המורשים, המתפרסמים באתר החברה. בעלי רכב המעונינים לדעת אם גם הם צפויים לקבל הזמנה, יכולים לבדוק זאת באזור המתאים באתר החברה.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים