שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  יש חיים אחרי האירוויזיון: זיווית דוידוביץ' מונתה לסמנכ"לית התוכניות ברשת

  המפיקה הראשית של אירוויזיון 2019 מצטרפת לערוץ רשת בתפקיד סמנכ"לית התוכניות - תפקיד שלא אויש מאז המיזוג בין רשת ועשר. "יודעת שמיזוג החברות עדיין לא הושלם ושמחכה לי אתגר גדול, ארוך ולא פשוט"

  חיזוק משמעותי לרשת: המפיקה הראשית של אירוויזיון 2019, זיווית דוידוביץ', מצטרפת לערוץ רשת ותשמש בתפקיד סמנכ"לית התוכניות של הערוץ.

   

  דוידוביץ' בת ה-52 הייתה אחת מבעלי התפקידים הבכירים בהפקת האירוויזיון שנערך החודש בתל אביב, וגרפה מחמאות על תפקודה. לפני הצטרפותה להפקת התחרות, עבדה בערוץ עשר, אותו עזבה כשהיה על סף סגירה. במהלך תקופתה בערוץ, הייתה אמונה על כמה מההפקות המצליחות ביותר שלו, ביניהן "בייבי בום", "היפה והחנון", "הישרדות", "זוג מנצח", "לעוף על המיליון" ו-"הרווק".

   

  זיווית דוידוביץ' (צילום: אוהד קב)
  חיזוק משמעותי. זיווית דוידוביץ'(צילום: אוהד קב)

  התפקיד שאליו דוידוביץ' נכנסת לא אויש מאז המיזוג בין רשת לעשר. לפני המיזוג, בתפקיד סמנכ"ל התוכניות של רשת כיהן עמי גלאם, שעזב תוך פחות משנה. לפניו כיהן בתפקיד ארז בן הרוש, במשך 8 שנים.

   

  "הפקת האירוויזיון הייתה חוויה בלתי נשכחת עבורי", אמרה דוידוביץ' עם הצטרפותה לרשת, והוסיפה כי הצלחת האירוע "חצתה את גבולות הארץ. כישראלית, הגאווה בשיאה. אני מעריכה את ההחלטה האמיצה של חברי מועצת התאגיד בראשות גיל עומר להפיק את האירוויזיון בישראל, למרות הנטל התקציבי ומודה להם ולהנהלת 'כאן' על האמון והתמיכה. אני נרגשת לחזור לכיסא סמנכ"לית התוכניות ויודעת שמיזוג החברות עדיין לא הושלם ומחכה לי אתגר גדול, ארוך ולא פשוט. אני רוצה להודות ליוסי ורשבסקי מנכ"ל 'רשת' ולחברי הדירקטוריון על האמון המחודש בי."

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים