שתף קטע נבחר

נתי סיידוף מבקר בוודסטוק היהודי באל איי

בעלי שיכון ובינוי תורם לחיזוק הקשר בין יהדות ארצות הברית לישראל, הפצוע הקשה ביותר מצוק איתן מרגש בפרויקט טכנולוגי בינלאומי, והסלב הבינלאומי של לקויי השמיעה מגיע למוזיאון הילדים בחולון

3 מיליון שקל של עצמאות

נתי סיידוף, איש העסקים והפילנתרופ האמריקני-ישראלי המתגורר ב-LA, מבעלי שיכון ובינוי, ידוע כתומך בארגונים פרו-ישראליים. הפעם תרמו הוא ורעייתו דבי כשלושה מיליון שקל לפסטיבל חגיגות העצמאות ה-71 לישראל שנערכו בלוס אנג'לס, על תקן היותו יו"ר הפסטיבל וכסיוע להפקת הענק.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

גל גדות משמחת את ילדי עמותת להושיט יד באל איי

מרמת גן בחזרה ללונדון: נפרדים מהשגריר הבריטי

הגבר הראשון בקמפיין של תפוזינה: בן זיני

 

בפסטיבל נכחו כ-30,000 חוגגים, בהם ישראלים ויהודים אמריקנים וכן מאות נוצרים אוהבי ישראל. במהלך הפסטיבל, שעמד השנה בסימן ''וודסטוק", נתן סיידוף קולו בדואט עם ליאור נרקיס. "אשתי ואני מאוד מעורבים ותומכים בארגונים שונים ללא מטרות רווח, שכן הארגונים הציוניים מצליחים לחזק את הקשר של יהודי העולם עם המדינה", שחרר סיידוף משפט ציוני.

רכילות עסקית נתי ודבי סיידוף (צילום: יח
נתי ודבי סיידוף במסיבת עצמאות ישראלית ב-LA(צילום: יח"צ)
 

 

כצמן מארח ברב חן

חיים כצמן, מייסד ומנכ"ל קבוצת גזית גלוב, אירח בשישי האחרון עשרות רבות של אנשי עסקים, שהגיעו ל"בוקר ישראלי" במתחם קולנוע רב חן המיתולוגי בתל אביב, שנרכש לאחרונה על ידי חברת הבת "גזית גלוב ישראל". כצמן, מייסד ומנכ"ל גזית גלוב, אמר בין היתר: "קולנוע רב חן הוא במרחק של 10 דקות מהבית בו גדלתי. מדובר בסגירת מעגל מבחינתי לחזור למתחם המיתולוגי. נכס זה הוא דוגמא לסוג הנכסים שאנחנו בגזית גלוב רוצים לרכוש".

 

לשאלה מה יהיה עתיד הבניין השיב שאינו יודע עדיין, אבל ברגע שהבין שאפשר - החליט לרכוש. "בהחלט נשמר ונכבד את העבר ואת מה שהמקום מייצג, הדגיש. הקשיבו ורשמו לפניהם: ירון אשל, מנכ"ל קבוצת גזית גלוב; עדי ימיני, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים של הקבוצה; עודד גרא, יו"ר בנק רוטשילד; נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם ובן זוגה שלום זינגר; רביב ברוקמאייר, מנכ"ל קבוצת גולף; אבי אדרי, מנכ"ל מתחמי הסינמה סיטי; רמי שביט, הבעלים של המשביר 365; גבי רוטר, הבעלים של קסטרו, ומיקה בשן, רעייתו של יגאל בשן ז"ל, שהגיעה עם חברה טובה.

 

רכילות עסקית חיים כצמן (צילום: ויקטור לוי)
חיים כצמן, מייסד ומנכ"ל קבוצת גזית גלוב(צילום: ויקטור לוי)

 

רכילות עסקית אבי אדרי וחייים כצמן  (צילום: ויקטור לוי)
אבי אדרי וחייים כצמן (צילום: ויקטור לוי)

 

רכילות עסקית מיקה בשן, חיים כצמן וחברתה של בשן (צילום: ויקטור לוי)
מיקה בשן, חיים כצמן וחברתה של בשן(צילום: ויקטור לוי)

 

מזמין לשקט

דאג רידלוף, הסלבס הבינלאומי של לקויי השמיעה, הגיע לישראל כאורח של אגודת הספורט של לקויי השמיעה וסייר במרכז "הזמנה לשקט" במוזיאון הילדים בחולון. במוזיאון נפגש רידלוף עם מדריכים חירשים של המרכז, ושוחח איתם בשפת הסימנים על החיים בישראל. רידלוף, משורר ומספר חזותי, הוא הבעלים והמנהל של ASL SLAM - אירוע מיקרופון פתוח חודשי בניו יורק לקהילת לקויי השמיעה.  

רכילות עסקית דאג רידלוף ומדריך ב
דאג רידלוף ומדריך ב"הזמנה לשקט"(צילום: צביה בינדר)

 

אוהד בן ישי - גיבור ומרגש

אירוע Makers for Heroes, פרויקט טכנולוגי בינלאומי ייחודי שהתקיים בתל אביב, הפגיש למעלה מ-200 מתנדבים מומחים שבנו 19 מוצרים ושירותים ל-19 אתגרים יומיומיים של פצועים מצה"ל ומצבאות נוספים בעולם.

 

הפרויקט נערך זו השנה השלישית ביוזמת עמותת ריסטארט, שמפתחת פתרונות לאתגרים של פצועי צה"ל, ובשיתוף עם מיזם TOM, המשותף למכון ראות וקרן שוסטרמן לחדשנות טכנולוגית באורינטציה חברתית. אוהד בן ישי, הפצוע הקשה ביותר של צוק איתן, ששני צוותים החזירו לו את היכולת לנגן ולרכב על אופניים, ריגש עד דמעות.

 

בין המתרגשים: עופר הכהן, מנכ"ל מרכז החדשנות של AT&T בישראל; שושי רושנבסקי, יו"ר עמותת ריסטארט ומנכ"לית ארגון TOM בישראל; ניב עפרון, מנכ"ל ריסטארט; גידי גרינשטיין, נשיא ומייסד קבוצת ראות וTOM, והג'ודוקא אורי שגיא.

רכילות עסקית אירוע מייקרס דה-הירוס (צילום: MAKERS FOR HEROES)
אירוע מייקרס דה-הירוס(צילום: MAKERS FOR HEROES)

 

 

הזכיות של פרוקטור אנד גמבל

הישג ישראלי בפסטיבל פרסי המדיה העולמי שנערך ברומא: פרוקטר אנד גמבל ישראל וחברת מדיהקום ישראל, שמובילות את אסטרטגיית המדיה של פרוקטר אנד גמבל בישראל, זכו בשישה פרסים: זהב וכסף, מתוך תשע קטגוריות בהן היו מועמדים, בתעשיית הפרסום, שנאמדת על פי ההערכות במעל ל-1 טריליון דולר בשנה.

 

בין הקמפיינים הזוכים: אורל בי. קמפיין You're Out! ("אתה פסול") למגזר החרדי, וקמפיין צמה של עוצמה - קמפיין תרומות השיער עבור חולות סרטן של מותג פנטן בשיתוף עמותת זכרון מנחם. לירון שיפטר, ראש מחלקת יצירתיות בפרוקטר אנד גמבל בישראל, אמרה: "עבורנו זו רק מנה ראשונה מתוך שנה של תחרויות. כל העיניים כבר נשואות לפסטיבל קאן".

רכילות עסקית נציגי פרוקטר אנד גמבל (צילום: יח
נציגי פרוקטר אנד גמבל בפסטיבל פרסי המדיה העולמי שנערך ברומא(צילום: יח"צ)

 

שוורצקופף עם בן זקן ברודוס

כ- 3 מיליון שקלים - זו עלות ההטסה והשהות של צוות השיווק והמכירות וכ-220 ספרים וספריות שלקח שמוליק כהן, מנכ"ל שוורצקופף פרופשיונל, לסמינר מקצועי ברודוס. בין מריחה למריחה לא ויתרו על התענוגות, ובין היתר הוטסה לשם למסיבת חוף פרטית עדן בן זקן. כהן הנציח את הרגע.

שמוליק כהן ועדן בן זקן (צילום: יח
שמוליק כהן ועדן בן זקן(צילום: יח"צ)

 

רדיו 102FM פותחים עונה בשפיים

רדיו תל אביב 102FM ופארק המים שפיים פתחו את הקיץ במסיבה שהתקיימה ביום ו' האחרון. כ-10 מיליון שקלים הושקעו בחודשים האחרונים בשיפוץ שטחי הפארק, כשהצפי הוא לכחצי מיליון מבקרים בעונה הקרובה. בין חוגגים : מנכ"ל רדיו תל אביב, אבי משולם; הסמנכ"לית אודליה ספרן; סמנכ"ל התוכן, רועי כץ; סמנכ"ל פארק המים, יניב טובי; עדו הר-טוב, מנכ"ל קבוצת גיתם; רני רוביו, בעלי רשת הכושר ems ספורט; אסף אבישר, מנכ״ל חטיבת רכב פרטי בסמלת ורונן קרסו, סמנכ"ל איסתא ישראל.

אבי משולם, תומר סגיס (מגיש
מנכ"ל רדיו תל אביב, אבי משולם; תומר סגיס (מגיש "הכל זהב") ורועי כץ, סמנכ"ל התוכן(צילום: אור גפן)

 

בקצרה

1. חוג הידידים של האוניברסיטה הפתוחה התמקם לו בקמפוס האוניברסיטה ברעננה, כדי לדון בצורכי השעה והחינוך. במשתתפים: פרופ' מימי אייזנשטדט, נשיאת האוניברסיטה הפתוחה; זאב אבלס, יו"ר הוועד המנהל של האוניברסיטה ויו״ר בנק איגוד; עמית שטרייט, מנכ"ל האוניברסיטה ואל״מ (במיל׳) איתמר יער, חבר מועצת האוניברסיטה ותורם.

 

2. יש תכונה באוויר: ביום ג' הקרוב יתקיים בתל אביב אירוע של הבורסה האוסטרלית, בה נסחרות היום 2200 חברות, 350 מתוכן זרות, ו-20 ישראליות, מה שממצב את ישראל כשוק הזר השלישי בגודלו בבורסה זו, אחרי ארצות הברית וניו זילנד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יח"צ
נתי ודבי סיידוף במסיבת עצמאות ישראלית ב-LA
צילום: יח"צ
מומלצים