שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מחקר חדש מגלה: חומר משמר שכולנו צורכים עלול לגרום להשמנה ואף לסוכרת
  במחקר חדש שבוצע במרכז הרפואי שיבא בשיתוף עם אוניברסיטת הרווארד, התגלה כי אחד החומרים המשמרים הנפוצים ביותר, הנקרא חומצה פרופנואית, עלול לגרום להשמנה ולסוכרת סוג 2.

  איך נוכל לוודא שאנחנו צורכים מאכלים ללא חומרים משמרים ועם 100% רכיבים טבעיים?

   

  כולנו רוצים לשמור על אורך חיים בריא. מחקר חדש שבוצע במעבדה של פרופ' אמיר תירוש, מנהל המכון האנדוקריני במרכז הרפואי שיבא, בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת הרווארד האמריקאית, מגלה גורם נוסף שעשוי להפריע לנו במשימה: 'חומצה פרופנואית'- חומר משמר נפוץ במוצרי מזון שונים.

   

  על פי תוצאות המחקר, החומר עלול להוביל להתפתחות של עמידות להורמון האינסולין, להשמנה ואף לסוכרת סוג 2 בקרב מי שצורך אותו לאורך זמן. פרופ' תירוש, שהוביל את המחקר יחד עם צוות החוקרים במכון האנדוקריני, אמר כי "העלייה הדרמטית בשכיחות של השמנת יתר וסוכרת בעשורים האחרונים אינה יכולה להיות מיוחסת לשינויים גנטיים בלבד. אחד הגורמים שכדאי להתחשב בו הוא השימוש הנרחב בכימיקלים בתהליכי עיבוד, שימור ואריזה של מזונות מעובדים. אנו נחשפים למאות כימיקלים שכאלו על בסיס יומיומי, ורובם מעולם לא נבדקו על מנת להבין את ההשפעות המטבוליות ארוכות הטווח שלהם".

    

  שמירה על אורך חיים בריא ומאוזן ללא חומרים משמרים?

   

  על רקע העלייה בתופעת ההשמנה והמחלות המודרניות, אשר נובעות בחלקן מתזונה לא מאוזנת, צרכנים בכל העולם מגלים מודעות גוברת למרכיבים התזונתיים של המאכלים שהם קונים עבור המשפחה שלהם.

   

  חברת טרה שזיהתה טרנד זה ואת המודעות הצרכנית הגוברת להימנעות מצריכת מזונות עתירי רכיבים מלאכותיים וחומרים משמרים, הקימה בנגב מחלבה מהמתקדמות בעולם, אשר כל המוצרים היוצאים משעריה הם ללא חומרים משמרים.

   

  האפשרות להביא לצרכנים מוצרי חלב ללא חומרים משמרים נשענת על טכנולוגיה מתקדמת של ייצור ואריזה, ללא מגע יד אדם, ואשר מאפשרת את הסטנדרט המוצרי הגבוה, ללא שימוש בחומרים משמרים, לצד הקפדה על איכות מוצר, טעם וייחודיות במגוון מוצרים, כגון מגוון הגבינות של מותג 'נועם': גבינות צהובות נעם, אמנטל, מוצרלה, קשקבל.

   

  מותגים נוספים בעולם החלב הישראלי, כגון מולר ומשק צוריאל, אשר מיוצרים גם הם באותה טכנולוגיה ואינם מכילים חומרים משמרים, מהווים אלטרנטיבה איכותית לצרכנים שבוחרים להוציא מתפריט היום יום שלהם מוצרי מזון המכילים חומרים משמרים.

   

  לפרטים נוספים על מוצרי החלב שיעזור לכם לשמור על אורך חיים בריא ותזונה מאוזנת וללא חומרים משמרים עבור המשפחה, היכנסו>>

   

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים