שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הם הגיעו לקבור את אבא, ואז פרצה מלחמה: טריילר ל"הצלילה"

  שנה אחרי שאביהם נפטר, שלושה אחים נפגשים מחדש בקיבוץ בצפון הארץ כדי לקבור אותו - היות והוא תרם את גופו למדע. ואם זה לא מספיק - אז ברקע פורצת מלחמה. צפו בטריילר ל"הצלילה", דרמה-קומית מצופה

   

  "הצלילה", סרט הביכורים של יונה רוזנקיאר שהציג לאחרונה שני סרטים קצרים בקאן, כבר עשה כמה כותרות השנה ולא לחינם: מדובר באחד הסרטים הישראלים המצופים שייצאו בקרוב. אחרי שזכה בפרס הראשון בפסטיבל ירושלים, הוקרן בפסטיבל טורונטו ולוקרנו היוקרתיים וזכה בשלל פרסים, הוא עולה לאקרנים ב-4 ביולי. צפו בטריילר שלו.

   

  מדובר בדרמה-קומית, במרכזה שלושה אחים שנפגשים בקיבוץ בצפון הארץ לרגל קבורת אביהם, שנה לאחר מותו, זאת משום שהוא תרם את גופו למדע. ברקע פורצת מלחמת לבנון, שפוגשת כל אחד מהאחים במקום אחר.

   

  מתוך
  מתוך "הצלילה"(צילום: עודד אשכנזי)

  יואב, האח האמצעי שעזב את הקיבוץ לתל אביב וניתק קשר עם משפחתו, סובל מפוסט טראומה בעקבות שירותו הצבאי. אחיו הצעיר הוא חייל בסדיר שאמור להישלח לחזית ומגלה סימני חרדה, בעוד שאחיו הגדול הוא "מורעל" חולה צבא, שמנסה להעביר לשני אחיו הצעירים רוח מיליטנטית.

   

  את שלושת האחים מגלמים שלושת האחים למשפחת רוזנקיאר - יונה, יואל ומיכה. הסרט מבוסס על חוויותיו האמיתיות של הבמאי, בן דמותו של יואב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עודד אשכנזי
  "הצלילה" - טריילר
  צילום: עודד אשכנזי
  לאתר ההטבות
  מומלצים