שתף קטע נבחר

יש מי שדואג לחולים: תואר שני בניהול הטיפול CASE MANGER

אחד האתגרים של מערכת הבריאות כיום הוא להתמודד עם חולים מורכבים ולדעת לנהל את מהלך הטיפול בהם באופן היעיל ביותר. תואר שני בניהול הטיפול CASE MANGER מעניק הכשרה קלינית, כלים להתמודדות גם עם משפחת המטופל וידע משמעותי שמסייע בבניית תוכנית הטיפול הטובה ביותר

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המוסדות האקדמאיים המציגים

 

 

אחד הקשיים של מערכת הבריאות כיום הוא טיפול יעיל באוכלוסיית החולים הכרוניים והקשישים שמגיעים לבתי החולים. החולים הללו עשויים להיבלע במערכת כשלרוב אין אדם אחד שמנהל את הטיפול בהם ודואג לשיקומם. תואר ראשון מסוגו בניהול הטיפול CASE MANGER מנסה לענות בדיוק על הצורך הזה. "אנחנו מדברים על תואר שני לבעלי תואר ראשון במקצעות הבריאות והסיעוד. זהו תואר קליני שמאפשר לנהל נכון את החולה בקהילה", אומר פרופ' שלמה נוי, דיקן הפקולטה למקצועות הבריאות בקריה האקדמית אונו.

 

עבור הסטודנטים, מדובר בתואר שיכול להעניק מגוון רב של כלים שלאחר מכן פותחים גם אפשרויות תעסוקה רבות. "היתרונות שאתה מטפל קליני בתחום שלך שבו התמחית והתמקצעת במשך הרבה מאוד שנים ואתה כעת הופך לבעל מקצוע רחב יותר כוללני יותר ובעיקר בעל יכולת טובה הרבה יותר להשתלב בשוק התעסוקה העתידי בתחום הבריאות", ממשיך פרופ' נוי.

 

 


פורסם לראשונה 29/05/2019 11:03

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הקריה האקדמית אונו
תואר שני בניהול החולה
הקריה האקדמית אונו
צילום: Fotolia
דואגים לחולים
צילום: Fotolia
מומלצים