שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  גבאי משיב לפרץ: "הצעתך לבחירות יו"ר זמני נדחתה בעבר"

  יום לאחר הפרסום ב-ynet אודות דרישתו של ח"כ פרץ לקיים בתוך חודש בחירות ליו"ר זמני לעבודה, השיב ח"כ גבאי באמצעות היועץ המשפטי של המפלגה: "הצעתך כבר נדחתה ברוב קולות בקרב חברי ההנהלה"

   

  פריימריז במפלגת העבודה (צילום: AFP)
  פרץ וגבאי(צילום: AFP)

  "הצעתך נדחתה כבר ברוב קולות חברי הנהלת המפלגה ולא בשל סירובו של מאן דהוא בלבד". יו"ר מפלגת העבודה ח"כ אבי גבאי הודיע הבוקר (יום ד') כי אין בכוונתו להיענות לדרישתו של ח"כ עמיר פרץ לקיים בחירות ליו"ר מפלגה זמני. אתמול פורסם ב-ynet כי פרץ ומזכ"ל המפלגה ערן חרמוני פנו לגבאי בדרישה לכנס את ועידת העבודה כדי לדון בהצעתם לקיים בתוך חודש בחירות לראשות המפלגה.

   

  פרץ טען כי אסף יותר מ-1,000 חתימות כדי לכנס את ועידת המפלגה. הפנייה לגבאי נעשתה בין היתר בעקבות ההיערכות במערכת הפוליטית לבחירות חדשות. פרץ, שעמד בעבר בראשות העבודה, אמר כי הוא סבור שיוכל לקדם את המפלגה כיו"ר זמני: "אני בהחלט חושב שאני יכול לתרום היום את מעמדי הציבורי ואת הקשר שלי עם הציבור הרחב למען המפלגה ולהביא אותה למקומות טובים מאוד".

   

  יו"ר סיעת העבודה בכנסת, ח"כ איציק שמולי, אמר אתמול כי אם יש בחירות חדשות - על מפלגת העבודה לקיים בחירות לתפקיד יו"ר העבודה.

   

  פרץ בריאיון לאולפן ynet    (צילום: טל אזולאי )

  פרץ בריאיון לאולפן ynet    (צילום: טל אזולאי )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ואולם, היועץ המשפטי של העבודה עו"ד עמרי שגב השיב היום בשמו של גבאי, וטען כי ח"כ פרץ לא הציג את החתימות שאסף וכי דרישתו לבחירות יו"ר חדש כבר נפלה בהצבעה בישיבת הנהלת המפלגה.

   

  "מבדיקה שנעשתה נמצא כי החתימות האמורות במכתבך טרם הובאו בפני האגף האחראי לנושא זה במפלגת העבודה", השיב היועץ המשפטי של המפלגה לפרץ. "אף לא ברור לח"מ מהן אותן 'הצעות החלטה' ומכוח איזה דין מתבקש כינוס הוועידה שעה שלא הובאה בפני הגורמים המוסמכים במפלגה כל דרישה המעוגנת בחוקת המפלגה ובתקנונים שהותקנו מכוחה".

   

  עו"ד שגב עקץ את פרץ, וכתב: "כידוע, הצעתו של ח"כ פרץ נדחתה ברוב קולות חברי הנהלת המפלגה ולא בשל סירובו של מאן דהוא בלבד. יודגש כי עמדת הנהלת המפלגה מקובלת אף על רוב חברי סיעת העבודה בכנסת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים