שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו: ליברמן דרש ב-2009 מינוי יועמ"ש; ישראל ביתנו: שקר, קחו פסיכיאטר

נתניהו הבן אמר כי יו"ר ישראל ביתנו דרש מאביו למנות את יהודה וינשטיין לתפקיד כדי שיסייע לו משפטית לכאורה. ישראל ביתנו: "שיא חדש בשקרים ובפרנויות מבית המדרש של לשכת רה"מ ומקורביו". מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "התגובה מתבססת על דברים שנאמרו בשיח הציבורי ב-2015"

 

  (צילום: עמית שאבי, יריב כץ)
אביגדור ליברמן ויאיר נתניהו(צילום: עמית שאבי, יריב כץ)

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, תקף הבוקר (ה') בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. בציוץ בטוויטר שבו פרסם צילום מסך של כתבה על אודות "המניעים הנסתרים של ליברמן", שכותרתה "עד אחד נעלם, עד אחר התאבד - היו כל מיני מקרים משונים בתיק הזה". הוא טען כי ב-2009 דרש ליברמן מנתניהו למנות את יהודה וינשטיין ליועץ המשפטי לממשלה, כדי שיסייע לו משפטית לכאורה. 

 

 

 

יהודה וינשטיין ובנימין נתניהו (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
יהודה וינשטיין ובנימין נתניהו(צילום: יאיר שגיא)
מישראל ביתנו נמסר: "מאז 1999 ועד היום מעולם לא העלנו כל דרישה במשא ומתן הקואליציוני בנוגע לבחירת יועץ משפטי לממשלה. הטענה האחרונה בנדון היא שיא חדש בשקרים ובפרנויות מבית המדרש של לשכת ראש הממשלה ומקורביו. אנו מציעים למטה הליכוד לצרף באופן דחוף פסיכיאטר בעל שם וניסיון מוכח".

 

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "ב-2009 יאיר היה תלמיד תיכון שלא היה מעורב בכלל בעניינים פוליטיים. התגובה לעמוס שוקן מתבססת על דברים שנאמרו בשיח הציבורי בשנת 2015 סביב פרסום ספרה של עו"ד אביה אלף 'תיק ליברמן'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי, יריב כץ
נתניהו הבן וליברמן
צילום: עמית שאבי, יריב כץ
מומלצים