שתף קטע נבחר

האפליקציה שתסרוק לכם מסמכים ותמונות

לסרוק בקלות באמצעות הסמארטפון, לשתף אפליקציות עם חברים ושלושה כלים שיעזרו לעצב את הבית. סקירת אפליקציות

Adobe Scan: סריקת מסמכים וזיהוי טקסט  

מסמכים, תמונות, פתקים, כרטיסי ביקור, ועוד: עם היישום הזה תוכלו לסרוק ולערוך בקלות כל דבר מודפס ולשמור אותו בפורמט PDF. לאפליקציה גם יכולת זיהוי טקסט (OCR), שהופכת טקסט מודפס (לא בעברית) לטקסט מחשב "חי".

 

סקירת אפליקציות ()

 

תהליך העבודה פשוט ואוטומטי: בחרו את אפשרות הסריקה וכוונו את מצלמת הסמארטפון לעבר המסמך. האפליקציה מזהה אוטומטית את גבולות המסמך ותגדיר אותו עבורכם באמצעות מסכה כחולה. לחיצת כפתור - והוא נשמר מיידית. בשלב הזה ניתן לשפר את התצוגה באמצעות הכפתורים שבתחתית המסך: לשמור את התוצאה המקורית, לכוון את הצבעוניות, להפוך לשחור־לבן וכו'. בהמשך תוכלו לחתוך ולהפוך את המסמך כרצונכם.

 

האפליקציה מאפשרת לעבוד גם על מסמכים הנמצאים כבר במאגר המכשיר. אחרי השמירה אפשר לשתף את המסמך.


אנדרואיד  

אייפון

 

Skit: חילוץ, ניהול ושיתוף אפליקציות  

התקנה ושיתוף של אפליקציות הם לא עניין מסובך: אפשר לשלוח לינק ישירות מחנויות האפליקציות, או קובץ בפורמט apk. אבל בעזרת Skit תוכלו "לחלץ" ולשתף כל אפליקציה שכבר מותקנת בסמארטפון; גם אפליקציות רגילות וגם חלק מאלה שנחשבות ליישומים של מערכת הפעלה.

 

בנוסף, האפליקציה יכולה לספק לכם פרטים אודות האפליקציות שמותקנות אצלכם - תאריך ההתקנה, העדכון האחרון, נפח הזיכרון שצרכה, הפעילויות והשירותים שהיא מספקת, ואפילו סוג ההרשאות שהיא מבקשת לצורך עבודתה.

 

סקירת אפליקציות ()

 

הגרסה המקצועית (8.9 שקלים) מאפשרת לבחור בין מגוון עיצובים, לקבל סטטיסטיקות מפורטות על פעולת האפליקציות, וכן אפשרות למחוק ולחלץ כמה אפליקציות בו זמנית.

 

אנדרואיד

 

Home Design Makeover‏: עיצוב חלומי

חולמים להיות מעצבי פנים? השתתפו במשחק שבו תסייעו למשפחות וירטואליות להפוך חלום למציאות ולעצב את ביתם מחדש - הן מבחינת תכנון מחדש של החללים והן מבחינת הריהוט והאבזור.

 

אנדרואיד

אייפון

 

סקירת אפליקציות ()
 

Planner 5D: מעצב על אמת

צרו תוכניות מפורטות של ביתכם בדו-ממד ועצבו את החללים מחדש תוך הוספת פריטי עיצוב וריהוט מתוך קטלוג עשיר. בהמשך תוכלו לבחון את העיצוב גם בתלת-ממד או לצפות בעיצובים של אחרים כדי לקבל רעיונות חדשים.

 

אנדרואיד

 

טמבור Match‏: סימולטור צבע

שוקלים לצבוע מחדש את קירות הבית? כאן תוכלו לדפדף בגלריית תמונות, לקבל השראה, ואפילו להעלות את תמונת הדירה שלכם, לצבוע וירטואלית מחדש את הקירות ולקבל המחשה של האפקט המתקבל. בנוסף תוכלו לדפדף במניפת הצבעים של טמבור וגם לחשב את כמות הצבע שתידרש לכם.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האפליקציה שתסרוק לכם מסמכים ותמונות
מומלצים