שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כמו בווייז: גוגל מפות תציג מצלמות מהירות
  מד הגבלת מהירות בתחתית המסך, מצלמות מהירות בצידי הדרך ואפילו עומסי תנועה: גוגל מפות משלבת בהדרגה כמה מהתכונות הפופולריות ביותר של ווייז

  ידענו שהיום הזה יגיע: אפליקציית "גוגל מפות" משחררת עדכונים שכוללים כמה מהתכונות המוכרות לנו, הישראלים, ובהם מד הגבלת מהירות בתחתית המסך, ומיקומן של מצלמות מהירות קבועות וניידות בצידי הדרך. מדובר בפיצ'רים פופולריים במיוחד, שמוכרים למשתמשים מאפליקציית ניווט אחרת - ווייז, שנרכשה על ידי גוגל בשנת 2013 בקצת יותר ממיליארד דולר. התכונות החדשות יגיעו בהדרגה למשתמשי אפליקציית גוגל מפות ב-40 מדינות, בהן ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, יפן וגם ישראל.

   

  ווייז וגוגל מפות מתחברות ()
  גם מצלמות מהירות. ווייז וגוגל מפות

   

  מאז נרכשה ווייז על ידי ענקית הטכנולוגיה המחזיקה בשירות ניווט עצמאי, הייתה ציפייה שהתכונות של ווייז ישולבו בהדרגה אל תוך גוגל מפות. נראה

  שבחברה העדיפו להשהות את האינטגרציה, ובחרו להמשיך ולייצר הבחנה בין שני שירותי הניווט הפופולריים - כשגוגל מפות מהווה פלטפורמה שמדגישה יותר מקומות, שירותים ועסקים, כמו גם לוחות זמנים של תחבורה ציבורית וניווט רגלי או דו-גלגלי.

   

  כעת נראה שבהדרגה תכונות מסויימות של ווייז ימצאו עצמן משולבות אל תוך גוגל מפות, בהן גם התראות על עומסי תנועה בדרכים. המשתמשים הישראלים, הראשונים לאמץ את אפליקציית ווייז שפותחה בארץ, ירגישו כנראה בנוח עם התכונות החדשות של גוגל מפות, שכבר מוכרות להם. למרות זאת נותר בעינו הבדל משמעותי אחד בין שני השירותים - ווייז היא אפליקציה חברתית המתבססת על מיקומי ודיווחי משתמשים בזמן אמת, בניגוד לגוגל מפות.

   

  לא ברור מתי העדכונים באפליקציית גוגל מפות ישוחררו באופן רשמי לכלל המשתמשים, שכן גוגל טרם הכריזה באופן רשמי על העדכונים. למרות זאת, משתמשים במקומות שונים בעולם כבר מדווחים כי הם רואים מדי פעם שינויים באפליקציה - הכוללים את התכונות הייחודיות של ווייז.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים