שתף קטע נבחר

ריענון אחרי ניתוח פלסטי: איך לעשות את זה נכון?

"בוודאי שאפשר לנצח את הגיל", אומרת ציונה למס שעברה ריענון אחרי מספר ניתוחים פלסטיים שעברה. לנצח את הגיל - כן, באופן מלאכותי - לא. טבעי זו המגמה הבולטת בשנים האחרונות בעולם הניתוחים והטיפולים הפלסטיים. אז איך מגיעים לתוצאות הטובות ביותר ואלו טיפולים מומלצים לנשים שכבר עברו ניתוח קוסמטי בעבר?

 

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף שלנו ולמרבה הצער, הוא נתון לשינויים ולתהליכי הזדקנות. אמנם טיפולים קוסמטיים יכולים להאט ולשפר את המראה, אך לא למנוע את הזדקנות העור.

 

אישה שעברה מתיחת פנים בגיל 40 לא תיראה אותו דבר בגיל 70. זו הסיבה שנשים רבות חוזרות לריענון אחרי ניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים.

 

אכזבה מטיפולים או ניתוחים כושלים הם עוד סיבה שבגינה נשים חוזרות לשולחן הניתוחים. זה היה המקרה אצל ציונה למס (49), גרושה ואם לשלושה. לפני מספר שנים ציונה עברה ניתוח אף, אבל לא הייתה מרוצה מהתוצאות. "הרגשתי שהאף סולד מידי. רציתי שהוא יראה פחות עשוי ויותר טבעי", היא מספרת.

 

על מנת לקבל את התוצאה המושלמת, ציונה פנתה למרפאות ד"ר מוסקונה. באותה הזדמנות היא ביקשה גם להחליף את שתלי הסיליקון שעשתה לפני 15 שנים ולבצע הרמת חזה. כמו כן, היא רצתה לעבות את השפתיים ולהעלים את גושי הסיליקון שהופיעו עליהן לאחרונה. "הייתי מצפה מהטיפול שיראה טבעי, שיראה קצת יותר אסתטי ויפה", היא אומרת.

 

טבעי זו מילת המפתח בעולם הטיפולים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות. התוצאות המלאכותיות ששלטו עד לפני כמה שנים הן נחלת העבר. המגמה היום היא ללכת עם ולהרגיש (ולהיראות) בלי.

 

אלו טיפולים מומלצים לקבלת המראה הטבעי?

אחד הטיפולים החדשניים היום בתחום הוא פיסול אף. "פיסול אף, להבדיל מניתוח אף, היא פעולה לא כירורגית, זו הזרקה של חומצה היאלורונית", מסביר ד"ר רוני מוסקונה, מומחה בכירורגיה ומנתח פלסטי בכיר.

 

פיסול אף הוא טיפול שמתאים במקרים של סלידה קלה של העצם או של שקעים באף שניתן לפתור אותם בהזרקה. בעיות בקצה האף או בנחיריים, שקיעת אף או עלייה חדה מידי שלו – אלו מקרים שמצריכים ניתוח.

 

ד"ר מוסקונה מדגיש לגבי טיפול פיסול אף כי יש להבדיל בין אישה שעברה בעבר ניתוח לבין אישה שזו הפעם הראשונה שהיא מטפלת באף. "במקרים של מישהי שלא עשתה אף פעם ניתוח, זה יותר פשוט כי הרקמות הן לא צלקתיות. במקרים שנעשה ניתוח בעבר, צריך להכיר היטב את האנטומיה של האף, ולדעת בדיוק איפה אפשר להזריק ואיפה לא".

 

עוד הליך קוסמטי שצובר תאוצה בקרב נשים שמחפשות את המראה הטבעי הוא הזרקות החומצה היאלורונית בשפתיים. אלו מחליפות את הזרקות הסיליקון, שהיו פופולריות עד לפני כמה שנים והיום כבר אינן מומלצות.

 

"הבעיה עם הסיליקון היא העובדה שזה לכל החיים, קשה מאוד להוציא אותו", מסביר אורי מוסקונה, מנכ"ל מרפאות מוסקונה. "יכולים גם להיווצר גושים לאחר ההזרקה או בעקבות שינויים הורמונליים. כמו כן, החומר יכול לנדוד וזה נראה מאוד מלאכותי. אנחנו מתקנים את הבעיה בעזרת הזרקות חומצה ההיאלורונית, זה חומר מצוין שמחזיק הרבה זמן".

 

טיפולי הריענון שעברה ציונה הם דוגמה לדרך שבה אפשר לתקן את המראה המלאכותי שנוצר אחרי ניתוח פלסטי.

 

ציונה עברה פיסול אף ללא ניתוח, הזרקה היאלורונית לשפתיים וניתוח משולב של החלפת שתלי סיליקון והרמת חזה. "היום אנחנו יכולים להתאים למטופל את הטיפול המתאים לו. לפעמים זאת הזרקה, לפעמים ניתוח ולפעמים שילוב בין השניים", מסביר ד"ר מיכאל משה, מומחה לכירורגיה פלסטית ומנהל יחידת ההזרקות במרפאות מוסקונה, שביצע בציונה את הטיפול וההזרקות.

 

"אם פעם ההנחה הייתה שטיפולים שמשלבים בין הזרקות לניתוח הם בעיה, היום השילובים האלו הם נפוצים ומבורכים. המטופל מרוויח מהם כי זמני הטיפול מתקצרים וכך גם התחלואה".

 

"התוצאה מדהימה, לא שמו לב שעשיתי את השינוי. זה נראה ממש טבעי ושיפר את הביטחון העצמי שלי", מסכמת ציונה ומוסיפה: "אישה צריכה לשמור ולטפח את עצמה תמיד. אמנם הגיל עושה את שלו אבל אפשר לנצחו אותו".

 

צפו בד"ר רוני מוסקונה, מומחה לכירורגיה פלסטית, אורי מוסקונה, מנכ"ל מרפאות מוסקונה וד"ר מיכאל משה, מומחה לכירורגיה פלסטית, מסבירים על הטיפולים המומלצים למראה טבעי לאישה שעברה ניתוחים בעבר, ועל התהליכים הקוסמטיים שעברה ציונה.

 

למידע נוסף על הטיפולים המוצעים, היכנסו לאתר של ד"ר מוסקונה >>

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים