שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד להצתה: סניף הליכוד בבני ברק נשרף
  הסניף, שממוקם ברחוב יהודה הלוי שבעיר, עלה באש הבוקר. המשטרה פתחה בחקירה ונבדק חשד להצתה. צוותי זיהוי פלילי הגיעו למקום. יו"ר הליכוד בעיר: "זו לא הפעם הראשונה שמתנכלים לנו, למצות את הדין עם האחראים"

   

   

   

  סניף הליכוד בברחוב יהודה הלוי בבני ברק נשרף הבוקר (ה'). המשטרה פתחה בחקירה ונבדק חשד להצתה. במקום עלו באש, בין היתר, שלטים ופליירים של המפלגה. צוות זיהוי פלילי הגיע כדי לאסוף ממצאים בזירה.

   

   

  שריפה בסניף הליכוד בבני ברק ()

  שריפה בסניף הליכוד בבני ברק ()
  כוחות משטרה בזירה

  שריפה בסניף הליכוד בבני ברק ()

  שריפה בסניף הליכוד בבני ברק ()
   

  יעקב וידר, יו"ר הליכוד בבני ברק, סיפר ל-ynet : "צלצלו אליי בבוקר ואמרו שיש שריפה בציוד ושהמחסן עולה בלהבות. זו לא הפעם הראשונה שמתנכלים לנו. כבר שברו לנו כמה פעמים את החלונות, היו כאן פריצות ואירועים של ונדליזם.

   

  וידר הוסיף: "לי ניקבו את צמיגי המכונית וזה מעשה מכוון לחלוטין. יש גורמים קיצוניים שלא אוהבים את הקיום שלנו. זו עליית מדרגה. אני מקווה שזה לא יגיע לכדי פגיעה בבני אדם".

   

   

  מסניף הליכוד נמסר: "יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד בעיריית בני ברק ומנהל המקום, מכונה 'אבי החיילים החרדים' ובשנים האחרונות מנהל מאבק נגד שחיתות בעיריית בני ברק, ולכן מאוים על ידי גורמים קיצוניים.

   

  "לפני מספר שעות, בישיבת מועצת העיר אמש, חשף וידר כי העירייה מעבירה כספי ציבור להעסקת מאות מקורבים לעסקני העירייה ללא מכרז ובניגוד לחוק, והבוקר ככל הנראה הגיעה התגובה. וידר מאוים כבר תקופה ארוכה, גם בהקשר של העליה הדרמטית בהצבעת חרדים לליכוד שהוא מוביל, אך משטרת ישראל לא נקפה אצבע עד כה בעניין. לא יעלה על הדעת שנבחר ציבור במדינת ישראל יחשוש לחייו בשל כך שהוא ממלא בנאמנות את תפקידו. ראש הממשלה, יו"ר הכנסת, שרי הממשלה וחברי הכנסת מטעם הליכוד שוחחו טלפונית עם וידר, חיזקו את ידיו ומצטרפים לדרישה למצות את הדין עם המציתים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים