שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  לראשונה בתולדותיה: אירוע גאווה ברמת גן
  העיר שנחשבה במשך שנים לשמרנית בכל הקשור לאירועי הקהילה הגאה, תסכם מחר את שבוע הגאווה הראשון בתולדותיה עם מסיבה עירונית לכל המשפחה. במהלך השבוע נרשמו כמה אירועים הומופוביים: שלט חוצות ענק הושחת, דגל גאווה נשרף

  עיריית רמת גן מציינת השבוע בפעם הראשונה בתולדותיה את שבוע הגאווה באירוע גאווה לכל המשפחה שיתקיים מחר (יום ו') במתחם הבורסה בעיר. היום בצהריים, אלמוני תלש לאור יום ומול עוברים ושבים שלט גאווה ענק שנתלה במחלף אלוף שדה. בכוונת גורמים בעירייה להגיש תלונה במשטרה.

   

  במשך שנים, נחשבה רמת גן לעיר שמרנית בכל הקשור לאירועי הקהילה הגאה. באירוע "גאה להיות רמת גני", שיתקיים מחר במתחם שניצר בבורסה, תסכם העירייה את שבוע הגאווה עם מסיבה עירונית לכל המשפחה.

  כרמל שאמה הכהן ראש עיר רמת גן ()
  ראש העיר רמת גן, כרמל שאמה הכהן

  שלט חוצות ענק שתלתה עיריית רמת גן כחלק מחגיגות שבוע הגאווה הושחת ()
  שלט החוצות הענק שנתלש

  את האירוע ינחה הסטנדאפיסט נדב אבוקסיס ולצידו יעלו הרכבים מוזיקליים עד השעה 16:00 אחר הצהריים. בין האמנים וההרכבים שיופיעו: עברי לידר, ספיר סבן, די ג'יי מיכל שור, די ג'יי מלשה ודי ג'יי מור אברהמי.

   

  תלישת השלט היום לא הייתה האירוע הלהט"בופובי הראשון שליווה את שבוע הגאווה ההיסטורי ברמת גן. כבר ביום ראשון, רגע אחרי שהעירייה תלתה דגלי גאווה ברחבי העיר, כמה דגלים הורדו ונשרפו ברחוב ז'בוטינסקי. בהמשך גילו בעירייה כי דגלים נוספים שנתלו ברחבי העיר נתלשו והושחתו.

   

  "להט"בופוביה היא שנאה פרימיטיבית ופחדנית של אהבת אדם, שכל אדם באשר הוא אדם אמור להילחם בה", אמר ראש העיר כרמל שאמה-הכהן. "הודעתי שכל פשע שנאה ישיג ברמת גן את ההיפך, רמת גן פשוט תחבק חזק יותר את הקהילה הלהט"בית".

   

  ראש העיר הוסיף: "על הדגל שנשרף הודענו שנתלה עשרה דגלים ועל השחתת שלט החוצות היום אעלה הצעה למועצת העיר בישיבתה הקרובה להגדיל את התקציב העירוני לקהילה ב-20%. ברמת גן יש מקום לכולם, כל עוד הם מבינים ומכילים, גם אם לא אוהבים. אין ולא יהיה מקום לשונאים ולאלימים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים