שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  חולצה חתולה שנתקעה על אנטנה בגובה 45 מטר
  מתנדבי המשטרה מיחידת החילוץ ערד חילצו בשלום את החתולה, שנתקעה על האנטנה בהר יהל, כשהגורים שלה מייללים למטה. המחלץ: "מתייחסים לחילוץ הזה כמו לחילוץ בן אדם"

  מצילי חיים: חתולה, שנתקעה על אנטנה בגובה של כ-45 מטרים בהר יהל בדרום, חולצה היום (א') בשלום על-ידי מתנדבי משטרת ישראל מיחידת החילוץ ערד.

   

  חילוץ החתולה (צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד)
  החתולה לא הצליחה לרדת(צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד)

   

  משפחה המתגוררת בפזורה הבדואית יצרה קשר עם מתנדב משטרת ישראל מיחידת החילוץ ערד, המתגורר אף הוא בפזורה. בני המשפחה דיווחו על החתולה שלא מצליחה לרדת מהאנטנה הגבוהה. הם סיפרו גם שהגורים שלה ממתינים למטה ולא מפסיקים ליילל.

   

  למקום המבודד הגיעו שני צוותים, בהם שישה מתנדבי היחידה. לאנטנה עלה אלי שגיא, מתנדב משטרת ישראל מיחידת החילוץ ערד, שאחז בחתולה והביא אותה בשלום אל הגורים שלה.

  חילוץ החתולה (צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד)
  חילוץ החתולה(צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד)

  חילוץ החתולה (צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד)
  המחלצים שהוזעקו למקום(צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד)

   

  שגיא סיפר ל-ynet: "יש לי ניסיון עם חתולים. התארגנתי מראש עם כפפות עור עבות. עליתי, וזה די גבוה. בשלב מסויים הייתי צריך לרתום את עצמי כדי שהידיים יהיו משוחררות. כשהגעתי לחתולה היא החלה לברוח מהבהלה. חסמתי את הנתיב שלה כדי שלא תברח גבוה יותר. היא קצת תקפה אותי, אבל הצלחתי להשתלט עליה. היא אפילו נשכה אותי. אבל לא שיחררתי אותה והורדתי אותה למטה".

   

  שגיא הוסיף כי תושבי האזור סיפרו כי היא הייתה על האנטנה כבר כמה ימים: "אנחנו מיד נענו לקריאה. היו לה גורים למטה. כנראה שהיא עלתה לחפש קן של ציפורים. ובשלב מסויים פחדה לרדת". המחלץ הוסיף כי מדובר בגובה הרב ביותר שנאלץ לטפס עליו עבור חתול. "היה לי ברוש גבוה שטיפסתי עליו", הוא אמר. "מבחינתנו, אנחנו מתייחסים לחילוץ הזה כמו חילוץ של בני אדם. אנחנו כולנו שמחים שזה נגמר טוב".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד
  חילוץ החתולה
  צילום: דוברות המשטרה - יחידת החילוץ ערד
  מומלצים