שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בגלי צה"ל צייצו פייק ניוז - וחזרו בהם

  בחשבון הטוויטר של תחנת הרדיו הצבאית עיוותו את דבריה של המשנה ליועמ"ש לשעבר, וטענו כי היא השוותה בין תעמולת הליכוד לזו של גבלס והנאצים. ארבעה ימים לאחר הציוץ המסולף - חזרו בהם

  מבוכה בגלי צה"ל: בתחנת הרדיו הצבאית עיוותו את דבריה של יהודית קרפ, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה לשעבר - והודיעו כי הם מצרים על כך.

   

  בחשבון הטוויטר של גלי צה"ל נכתב כי קרפ השוותה בין תעמולת הליכוד לזו של גבלס והנאצים בריאיון לתוכנית "וילנסקי את סודרי" ששודרה ביום חמישי. בעקבות הציוץ, הרשתות החברתיות סערו ורבים הצביעו על כך שמדובר בסילוף דבריה של קרפ. גם ראש הממשלה נתניהו מיהר להתייחס לסילוף, אולם השתמש בו לתעמולתו שלו.

   

   

  "נראה שהיא לא הצביעה לליכוד", כתב ראש הממשלה בחשבון הטוויטר שלו בהתייחס לציוץ המסולף של גלי צה"ל, "זאת השוואה הזויה ומסוכנת שמטרתה לעשות דה-לגיטימציה לרוב עצום של אזרחי ישראל, שבחרו בליכוד בזכות ההישגים הגדולים".

   

  בגלי צה"ל, תחת המפקד שמעון אלקבץ, השכילו רק היום (א') לפרסם הבהרה בטוויטר על הפייק הניוז שהפיצו.

  הציוץ המקורי של גל"צ
  הציוץ המקורי של גל"צ

   

  "מערכת גלי צה"ל מבקשת להבהיר את כותרת הציוץ בטוויטר של גל"צ בהמשך לריאיון עם הגברת יהודית קרפ, בתכנית וילנסקי את סודרי - שלא כפי שנטען בכותרת הציוץ, הגב' קרפ לא השוותה בין תעמולת גבלס והנאצים לתעמולת הליכוד, ואנו מצרים על כך. קרפ עמדה על כך שטענתם של ח"כ אוחנה - ושל אחרים - בדבר הצורך בחקיקת פסקת ההתגברות, מבוססת על דברי כזב חוזרים ונשנים. בהקשר זה, הזכירה קרפ את האמירה, המיוחסת לשר התעמולה הנאצי יוזף גבלס, לפיה שקר שמסופר אלף פעמים, הופך לאמת".

   

  הציוץ של גלצ ()
  ההתנצלות

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים