שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הנהג דילג על תחנה, והתושבים לימדו אותו לקח
  נוסעי קו 3 של חברת "דן" בבני ברק מנעו את המשך הנסיעה לאחר שהנהג סירב להעלות אישה עם עגלת תינוק שלא בתחנה לטענתו. האישה הגיעה רגלית לאוטובוס, לאחר שהנהג ירד לקנות לעצמו כריך
   

  הנהג לא עצר בתחנה לאישה והנוסעים מנעו את המשך הנסיעה: עשרות בני אדם עצרו אוטובוס מלהמשיך לנסוע הלילה (יום ג') ברחובות בני ברק לאחר שהנהג סירב לעלות אישה עם עגלת תינוק שלא בתחנת אוטובוס רשמית.

   

  לטענת עדים לאירוע, נהג קו 3 של חברת "דן" הפועל בעיר לא עצר לאישה בתחנה שבמסלול הקו אחרי השעה חצות, אך עצר לאחר מכן כ-100 מטר משם ליד מכולת כדי להביא לעצמו כריך.

  המון זועם בשל סירובו של נהג אוטובוס לעצור לאישה בבני ברק ()
  הנוסעים מונעים את המשך הנסיעה

  האישה ניגשה לאוטובוס במטרה לעלות עליו, אך הנהג סירב לעלות אותה כשחזר מהמכולת שאליה יצא. בעקבות האירוע, החלו ההמונים לעמוד מול האוטובוס מבלי לתת לו לעבור עד שהאישה תעלה עליו. לבסוף הנהג השתכנע ונתן לה לעלות לפני שהמשיך בנסיעתו.

   

  מחברת "דן" נמסר בתגובה: "אנו בודקים ביסודיות את המקרה החמור, החריג והמיותר הזה".

   

  ישראל גנון, יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בישראל, הוסיף: "אמנם אין בידינו את כל תיעוד האירוע מתחילתו, ואין אנו יודעים את התמונה המלאה, אך לשם מניעת הישנות מקרים מעין אלה, פיתחו ארגון נהגי האוטובוסים בישראל וההסתדרות הלאומית סימולטור חדשני המדמה תרחישים דומים וזאת בכדי למנוע הגעה למצבי קיצון. אנו מצפים כי הנהלות החברות יעשו הכל בכדי לתת לנהגים את ארגז הכלים הטוב ביותר בכדי למנוע אירועים שכאלו ויפה שעה אחת קודם".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים