שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  תיעוד: נער פורץ למסילת רכבת ומיידה אבנים לעברה

  הנער נכנס למפגש מסילה ומדרכה אחרי שירדו כל אמצעי הבטיחות שמטרתם הולכי רגל. הוא תועד כשהוא משחית את המחסום ומיידה אבנים לעבר הרכבת, שחוצה על פניו. משטרה הוזעקה למקום, אך הנער לא נתפס

   

  צפו: הנער פורץ את המחסום ומיידה אבנים לעבר הרכבת    (צילום: רכבת ישראל)

  צפו: הנער פורץ את המחסום ומיידה אבנים לעבר הרכבת    (צילום: רכבת ישראל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  נער פרץ אמש (ג') סמוך לשעה חצות לאזור מסילת הרכבת בקריית מוצקין לאחר הפעלת כל אמצעי האזהרה וירידת המחסום, המיועד לחצייה בטוחה של הולכי רגל. הוא תועד כשהוא משתולל דקות ארוכות בתחום המסילה בזמן שרכבת חולפת על פניו, ואף יידה אבנים לעברה. זאת תוך כדי שהוא מסכן את עצמו ואת הרכבת ונוסעיה.

   

  מערכות ההתראה המותקנות במפגש הופעלו במוקד הבטיחות של רכבת ישראל, אשר עקב אחרי המתרחש באמצעות המצלמות המותקנת במפגש המסילה והמדרכה שאליו פרץ הנער.

  תיעוד של פריצה פריצת מחסום מסילת הרכבת רכבת ישראל (צילום: רכבת ישראל)
  הנער מיידה אבנים לעבר הרכבת(צילום: רכבת ישראל)

  עובדי המוקד התריעו בזמן אמת לכל הרכבות באזור וזימנו למקום ניידת משטרה שפתחה בסריקות אחר הנער, שלא נמצא. בעקבות האירוע, הוגשה נגדו תלונה במשטרה. כתוצאה מהאירוע נרשמו עיכובים בתנועת הרכבות באזור, שהייתה דלילה בשל שעת הלילה המאוחרת.

   

  ברכבת ישראל מסרו כי הם רואים בחומרה את האירוע, שעלול היה להסתיים בפגיעה של הנער עצמו או נוסעי הרכבת. "אנו שבים ומזכירים את החשיבות שבהסברה של ההורים לילדיהם על סכנות שבפריצה שלא כחוק לשטח המסילה", ציין אבי שטרית, מנהל אגף בטיחות ברכבת ישראל.

  תיעוד של פריצה פריצת מחסום מסילת הרכבת רכבת ישראל (צילום: רכבת ישראל)
  הרכבת חולפת מטרים ספורים ממנו(צילום: רכבת ישראל)

  זוהי לא הפעם הראשונה שבה המפגש המדובר בעיר הצפונית מוביל לבעיות. בעבר המפגש אף היה מפגש רכבת וכביש, אך בשנים האחרונות צומצם רק למפגש רכבת ומדרכה לעוברים ושבים. רק לפני כמה חודשים אירע אירוע חמור נוסף באותו המפגש, שבמסגרתו קלנועית פרצה לתחום המפגש לאחר הפעלת אמצעי האזהרה וירידת המחסום.

   

  ברכבת ישראל ציינו הבוקר כי הם פועלים לסגירת המפגש בתקופה הקרובה, תוך מציאת חלופות מתאימות לחציית הולכי הרגל. עוד מוסיפים ברכבת כי במהלך 2018 נרשמו 6,500 דקות עיכוב כתוצאה מפריצות לשטחי מסילה. בימים אלה מציינים את שבוע הבטיחות הבינלאומי למפגשי דרך/מסילה, במסגרתו מבצעת רכבת ישראל הדרכה והסברה להעלאת המודעות הציבורית בנושא.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רכבת ישראל
  הנער מיידה אבנים על הרכבת
  צילום: רכבת ישראל
  מומלצים