שתף קטע נבחר

מרצ תבחר רשימה חדשה; מוסי רז ועיסאווי פריג' יתמודדו יחד

השניים נפגשו עם פעילים יהודים וערבים והודיעו על המהלך "כדי להציג הנהגה משותפת - יהודית-ערבית - למפלגה". רז אמר ל-ynet כי במקרה שינצחו "נחליט מי יהיה במקום הראשון. עוד לא יודעים איך זה יהיה". המפלגה הודיעה כי תקיים בחירות לתפקיד היו"ר בסוף החודש ולרשימה שבועיים לאחר מכן

 

עיסאווי פריג' מוסי רז ()
עיסאווי פריג' ומוסי רז

שני מתמודדים - על פתק אחד: ח"כ עיסאווי פריג' וח"כ לשעבר מוסי רז הודיעו הערב (ה') כי ירוצו במשותף בבחירות לראשות מרצ. הערב הודיעה המפלגה על בחירות לתפקיד היו"ר ב-27 ביוני. שבועיים לאחר מכן - ב-11 ביולי - יתקיימו בחירות לרשימה.

 

פריג' ורז נפגשו מוקדם יותר עם פעילים יהודים וערבים והודיעו על המהלך "כדי להציג הנהגה משותפת, יהודית-ערבית, למפלגה".

 

ח"כ פריג' אמר: "השמאל הישראלי זקוק לתקווה בדמות שותפות יהודית ערבית אמיתית. הציבור הערבי נתן בבחירות האחרונות אמון במרצ וכעת עלינו להעצים את השותפות בדמות בניית שמאל ערבי יהודי חזק ומשפיע".

 

רז אמר: "מרצ בראשותנו תהיה בשורה לאזרחי ישראל הערבים והיהודים. יש ציבור גדול שמייחל לשותפות הזו, ציבור שיוכל לחזק את מרצ ואיתה את השמאל הישראלי כולו ולתת תקווה לאזרחי ישראל מול מדיניות ההסתה של נתניהו".

 

במענה לשאלת ynet בנוגע למקרה שבו ינצחו - אמר מוסי רז כי "אז נחליט מי יהיה במקום הראשון. אנחנו עוד לא יודעים איך זה יהיה".

 

 

מוקדם יותר השבוע הודיע ח"כ לשעבר ניצן הורוביץ כי יתמודד בבחירות לראשות מרצ מול היו"ר המכהנת תמר זנדברג. הורוביץ בן ה-54, שכיהן בשתי כנסות והפסיד לרון חולדאי בבחירות לראשות עיריית תל אביב ב-2013, פרסם זאת ברשתות החברתיות וכתב: "התחלנו".

 

בריאיון לאולפן ynet התייחס הורוביץ ליו"ר המכהנת ואמר: "אני חושב שצריך משהו אחר, משהו הרבה יותר חזק. אנחנו צריכים חיבורים עם כוחות נוספים ולבוא לבחירות הקרובות בעוצמה. הורוביץ הוסיף כי הוא "לא חושב שזנדברג הייתה הצלחה מסחררת", וכי הוא מציע אלטרנטיבה מלכדת יותר.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים