שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מנכ"ל רשת: העימות בין שליין לרהב "לא מוסיף לנו כבוד ולא יחזור על עצמו"

  לאחר חילופי הדברים הקשים בין מגישי "גב האומה" ו"שרון ורני", הוציא מנכ"ל הערוץ מכתב פנימי ובו הבהיר לעובדים כי מדובר באירוע חד פעמי. "ביקורת וחופש ביטוי צריכים לשמור על ענייניות. המקרה הנ"ל לא מוסיף כבוד לרשת 13 ולא יחזור על עצמו בעתיד"

  המריבה בין שני מגישי ערוץ רשת, רני רהב וליאור שליין בסוף השבוע האחרון, ממשיכה לעורר הדים: מנכ"ל הערוץ, יוסי ורשבסקי הוציא היום (א') מכתב לעובדי החברה ובו ביקר את את התנהלות שני הצדדים.

   

  מפוצלת רני רהב ליאור שליין (צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג)
  "לא מוסיפה כבוד לרשת 13". המריבה בין ליאור שליין ורני רהב(צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג)

  "ביום שלישי האחרון, במונולוג הסיום של 'גב האומה', ביקר ליאור שליין בצורה חריפה את תוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בקשת, ואת תוכניתם של שרון גל ורני רהב ברשת", כתב ורשבסקי לעובדים, "ליאור למעשה ביקר את מקבלי ההחלטות בשני הערוצים, דהיינו את מנכ"ל קשת ואותי, על שידור התוכניות. קראתי את המונולוג לפני השידור ולמרות אי הנוחות, אישרתי לשדר אותו ללא כל שינוי.

   

  אי הנוחות לא נבעה מהביקורות שהופנתה כלפי, אלא משיפוט לא נכון לחלוטין של תוכנית נוספת שלנו - 'שרון ורני בע"מ'. התערבות צריכה להגיע רק במקרים קיצוניים. אישרתי לשרון ורני לשדר לשדר תגובה מנומקת בתוכניתם ששודרה בשישי האחרון, הם בחרו שלא להגיב. רני רהב בחר להגיב ברשתות החברתיות הפרטיות שלו וגם עם זה חשתי אי נוחות".

   

   

  הווידאו של רני רהב

  הווידאו של רני רהב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ורשבסקי הוסיף כי הוא מאמין בחופש הביטוי והעיתונות, "ואולם ביקורת וחופש ביטוי צריכים לשמור על ענייניות. המקרה הנ"ל לא מוסיף כבוד לרשת 13 ולא יחזור על עצמו בעתיד".

   

  רני רהב סרטון נגד ליאור שליין פייסבוק ליאור אני משתין עליך ()
  מתוך הסרטון של רני רהב נגד ליאור שליין

  המכתב של ורשבסקי מגיע כאמור אחרי העימות החריף בין שני המגישים שהתחיל בתוכנית גב האומה באמצע השבוע, בה לעג שליין לתוכנית של רני רהב ושרון גל ברשת ולזו של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בקשת. "כמעט כל שישי בערב אני מתבאס מזה שמתייחסים אלי כמו אל טיפש כשאני פותח טלוויזיה ורואה את אופירה וברקו... ובערוץ שלנו, רשת, ערוץ שמעסיק את מיטב העיתונאים אומרים 'גם אנחנו רוצים כזה'. וקיבלנו אופירה וברקו בגרסה המונגשת. כי אם חשבנו שאופירה וברקו זו שכונה, אז שרון ורני זו שכונת מצוקה", אמר שליין בין היתר בתוכניתו.

   

  בתגובה, רהב לא חסך בביקורת כלפי שליין עצמו, הפיץ סרטונים בו הוא נראה לועג לשליין, ואף כתב בפייסבוק בין היתר: "מה עשית בחיים העלובים שלך? מה? הקמת עסק? היית שחקן כדורגל נערץ? הקמת אתר אינטרנט? היית ונשארת מגיש תוכנית סאטירה בינונית לחלוטין, ביפן היו עושים חרקירי על רייטינג עלוב כשלך ועוד בפריים טיים! תאר לך שרון ורני בע"מ בפריים טיים??? מסכן, זה החלום הכי כחול שלך לראות אותנו בשתי הערוצים בפריים טיים! אז תתחיל לשקשק חמודי... בקצב של הרייטינג שלך זה לא להרבה זמן. בעצם נכון, אתה זה לתמיד! משום שאם יורידו אותך ישר תקפוץ אתה והחונטה שלך שזה סתימת פיות וסוף הדמוקרטיה אז אף אחד לא ירצה להתעסק איתך... אשכרה ככה. אבל אני באמת משתין עליך".


   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג
  המנכ"ל התערב. שליין ורהב
  צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים