שתף קטע נבחר

אישום: עובד פלסטיני בבית ספר חטף ואנס ילדה ישראלית בת שבע

כתב אישום הוגש לבית דין צבאי נגד תושב דיר קדיס ממערב לרמאללה שפיתה ילדה ישראלית באמצעות ממתקים, הוביל אותה לבית באזור ואנס אותה. הוא הועסק בניקיון ובתחזוקה בבית ספרה. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמלווה את משפחתה של הילדה: "שנאה מזוקקת של קבוצת חלאות"

פלסטיני תושב דיר קדיס שממערב לרמאללה, שהועסק כשרת בית ספר באחד היישובים ביהודה ושומרון, אנס ילדה ישראלית בת שבע. כך עולה מכתב אישום חמור שהוגש נגדו היום (א') לבית הדין הצבאי בעופר. הוא נאשם באונס בנסיבות מחמירות, בתקיפה ובחטיפה.

 

כתב האישום הוא תולדה של חקירה מורכבת שהתנהלה במשטרת מחוז ש"י במשך כמה חודשים שבמהלכה נאספו ראיות לכאורה נגד הנאשם שהועסק במוסד חינוכי ישראלי בניקיון ובתחזוקה. מהמשטרה נמסר כי הנאשם הכיר את הילדה במוסד החינוכי, טיפח עמה קשר והביא לה ממתקים. באחד הימים הוביל אותה לבית באזור תוך שאחז בידיה בכוח, אנס אותה ואז שחרר אותה לביתה. הילדה בכתה וזעקה לעזרה.

  

לאחר היוודע האירוע החמור התייעצו בני משפחתה של הקטינה בגורמי חינוך שונים והם עושים מאמצים רבים לשקמה.

 

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמלווה את משפחתה של הילדה אמר: "מדובר באירוע אכזרי ומזעזע ביותר, כאשר במהלך האירוע נכחו אנשים נוספים שככל הנראה מדובר בעובדים פלסטינים אשר השפילו את הילדה וביזו אותה וסייעו בידי הנאשם. לכאורה מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצה של חלאות שנהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודייה". לא ברור עדיין אם לטענות עו"ד בלייכר על רקע לאומני לכאורה יש ביסוס בכתב האישום החמור.

 

לטענת עו"ד בלייכר, בזירת האונס היו עוד שני פלסטינים - שככל הנראה משתייכים גם הם לבית הספר שלא עצרו את המעשה. הוא הוסיף כי לדעתו יש להביאם למעצר וכי הדבר נבדק מול המשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אילוסטורציה
צילום: shutterstock
מומלצים