שתף קטע נבחר

צעיר ישראלי נעדר באינדונזיה

אביב משל, בן 23 מכפר סבא, יצא לגלוש לפני כיומיים באי סמוך לבאלי במסגרת הטיול אחרי הצבא - ומאז נעלמו עקבותיו. משרד החוץ: "אין יחסים דיפלומטיים או נציגות ישראלית במדינה, עוקבים מקרוב אחר החיפושים". האחות סיון: "מודאגים מאוד, מבקשים מידע מכל מי שיכול"

הנעדר אביב משל ()
נעדר באינדונזיה. אביב משל
אביב משל, בן 23 מכפר סבא, נעדר מיום שני האחרון מאזור האי נוסה למבונגן, הסמוך לאי באלי שבאינדונזיה, שם יצא לגלוש. כך לפי הודעה שקיבלה היום (ד') משפחתו מהקונסוליה האמריקנית.

 

משל, בעל דרכון אמריקני, נסע בתחילת אפריל לטייל במזרח לאחר שחרורו מצה"ל. הוא טייל עם חבר בפיליפינים והמשיך במסע לבדו לאחר שחברו חזר לארץ. ב-25 באפריל הוא הגיע לאינדונזיה, שכידוע שאינה מקיימת קשרים דיפלומטים עם ישראל.

 

ביום שני האחרון בשעה 14:30 יצא משל לגלישה באי נוסה למבונגן, ומאז נעלמו עקבותיו. בעל בית המלון שבו התארח הגיש תלונה למשטרה על היעדרותו והעביר להם את חפציו.

הנעדר אביב משל ()
אביב משל

צוותי חילוץ מקומיים החלו בחיפושים אחריו באזורי האיים השכנים ובים. חברת מגנוס איתור וחילוץ נרתמו גם הם למאמצי האיתור , וצוות מטעמם החל בהכנות לטיסה לאזור מטעם הפניקס חברה לביטוח. משרד החוץ הישראלי עומד בקשר עם המשפחה אך לדברי האחות, סיון, הם מתקשים לסייע היות שאין לישראל יחסים דיפלומטיים עם אינדונזיה.

 

"אנחנו מאוד מודאגים, אביב הוא בחור אחראי ואף פעם לא היה מנותק", סיפרה האחות. "כל החפצים שלו עכשיו במשטרה, הכריזו עליו כנעדר. אנחנו מבקשים מכל מי שיכול לפנות אלינו ולמסור מידע, כל דבר שיכול לעזור". סיון הוסיפה כי "אביב לא היה גולש מקצועי, אבל אהב לבלות בים".

 

משרד החוץ הישראלי מסר כי "ההודעה על היעדרותו של אביב משל התקבלה הבוקר במחלקה לישראלים בחוץ לארץ, באגף הקונסולרי של משרד החוץ. ככל שהוסבר, אביב נכנס לבאלי שבאינדונזיה באמצעות דרכונו האמריקני. נציין כי לא שוררים יחסים דיפלומטיים בין המדינות וממילא אין בה נציגות דיפלומטית ישראלית.

 

"עם זאת, האגף הקונסולרי במשרד החוץ פנה לבקשת סיוע לאיתור הנעדר בדרכים אחרות, ועוקב מקרוב אחר מאמצי החיפוש של שלטונות אינדונזיה לאיתורו".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נעדר באינדונזיה. אביב משל
מומלצים