שתף קטע נבחר

בגלל בדיחה על נתניהו: דב גילהר הושעה משידורי כאן

ל-ynet נודע כי מגיש הטלוויזיה דב גילהר הושעה מתפקידו בתאגיד השידור, בעקבות אירוע שקרה בתוכניתו, בו התלוצץ עם הפרשן מוטי גילת בעניין בקשת הסיוע של ראש הממשלה לתשלום הוצאות משפט. מהתאגיד נמסר: "מדובר בקטע מיותר נטול ערך עיתונאי". צפו בקטע

מגיש הטלוויזיה דב גילהר הושעה היום (ג') מתפקידו בתאגיד השידור כאן, בעקבות אירוע שאירע אמש בתוכניתו "ערב ערב".

 

 

גילהר אירח בתוכניתו את הפרשן מוטי גילת, במסגרת ידיעה הקשורה בראש הממשלה בנימין נתניהו ובקשת הסיוע שהגיש לתשלום הוצאות המשפט בעניינו. לבקשתו של גילהר, גילת הדגים את הפעולה של הוצאת כסף מארנקו, ברוח משועשעת.

 

דב גילהר (צילום מסך מתוך שידורי כאן)
דב גילהר(צילום מסך מתוך שידורי כאן)

 

לאחר האירוע, הקטע הוסר מהרשתות החברתיות של התאגיד. בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, לא נשאר חייב וצייץ בטוויטר: "'כאן' מחקו את הסרטון, אחרי שכתבתי להם תגובה: כולנו נשמח שתלמדו אתם להכניס את היד לכיס שלכם ולא לגזול מליארד שקל בשנה ממשלם המסים על הבזיון הזה".

 

על פי גורמים בתאגיד, גילהר הושעה כי "האייטם נעשה בלי אישור העורך, ובהפתעה למערכת". הגורמים מוסיפים כי אומנם גילהר הושעה משידור בטלוויזיה, אך לעומת זאת, ימשיך להגיש ברשת ב׳.

 

מתאגיד השידור כאן נמסר: "מדובר בקטע מיותר נטול ערך עיתונאי, שלא עומד בסטנדרטים המקצועיים של חטיבת החדשות". דב גילהר סירב להגיב לידיעה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך מתוך שידורי כאן
דב גילהר
צילום מסך מתוך שידורי כאן
לאתר ההטבות
מומלצים