שתף קטע נבחר

"שכנע נערות להיכנס לפיצרייה - ותקף": כתב אישום נגד בעלי פיצריית "הסובל"

אליעזר דלאל נאשם במעשים מגונים בשתי נערות. לפי האישום, הוא פיתה אותן להיכנס לפיצרייה שלו ברחוב אבן גבירול בת"א וניהל עמן שיחות בעלות אופי מיני, נגע בהן בניגוד לרצונן ולא חדל למרות הפצרותיהן. בחקירתו הכחיש את המיוחס לו

כתב אישום הוגש היום (ד') נגד אליעזר דלאל (67), בעלי פיצריית "הסובל" שברחוב אבן גבירול בתל אביב, המייחס לו ביצוע מעשים מגונים בשתי נערות בנות 17. כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לילך כץ, מייחס לדלאל שני מקרים - אחד מהם ב-2018 והשני החודש.

אליעזר דלאל ()
לא הפסיק למרות ההפצרות. אליעזר דלאל
 

בשני המקרים פנה דלאל לנערות והזמין אותן להיכנס לפיצרייה שלו. במהלך שהותן במקום, ביצע בהן מעשים מגונים שכללו מגע ושיחות בעלות אופי מיני.

 

באירוע הראשון זיהתה המתלוננת את דלאל מסדרת הטלוויזיה "החברים של נאור" שבה השתתף, ונענתה להצעתו להיכנס למחסן העסק שלו, לאחר ניסיונות שכנוע מצדו. בשלב זה לפי כתב האישום, התקרב אליה דלאל, ליטף אותה ונצמד אליה בחוזקה. המתלוננת נרתעה לאחור והוא התרחק והבטיח כי לא ייגע בה שוב.

 

בעודם עומדים האחד מול השני, סיפרה המתלוננת לדלאל כי היא לומדת במגמת תיאטרון, והוא הבטיח לה כי יזמין אותה לקחת חלק בפרויקט הבא שאותו יצלם. לאחר כמה דקות נוספות של שיחה בין השניים, התקרב אליה דלאל פעם נוספת, נגע בה ונשק ללחיה, תוך שהיא מסבירה לו כי אינה מרגישה בנוח ומבקשת שיחדול. לפני שעזבה את המקום, אמר דלאל למתלוננת כי הוא יודע שתספר להוריה את אשר ארע, וציין כי יכחיש הכל.

 

גם במקרה השני הזמין דלאל את המתלוננת להיכנס אל הפיצרייה ולאחר שיחה על נושאים מיניים, החל לגעת בה בניגוד לרצונה. לפי כתב האישום, נצמד דלאל אל הנערה מאחור והחל לעסות את כתפיה וגבה. הוא המשיך לגעת בה למרות שהפצירה בו להפסיק ובטרם עזבה את המקום, אמר לה כי הוא מקווה שלא תספר לאיש על מה שקרה.

 

הנערה הגיש תלונה נגד דלאל ובאותו היום הגיעו אליו חוקרי תחנת לב תל אביב ועצרו אותו.

  

דלאל הכחיש בחקירתו את המיוחס לו. בנוגע למתלוננת הראשונה, טען כי אכן שוחחו בפיצרייה, אך שלל כל מעשים בעלי רקע מיני. גם בנוגע לאישום השני, הכחיש כל שיחה מינית או מעשים מגונים. 

 

סנגורו של דלאל עו"ד זהר משה מסר בתגובה: "מר דלאל מכחיש את המיוחס מהרגע הראשון. על אף ההצהרות בשלבי המעצר, כתב האישום מייחס עבירות ברף הנמוך יחסית ולא כפי שנטען על ידי המשטרה. מר דלאל בוחר לנהל את משפטו בבית המשפט ולא בתקשורת. לאחר קבלת חומרי החקירה נלמד אותם ונמסור תגובתנו בבית המשפט". 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים