שתף קטע נבחר

"סמסונג תשיק טלפון מתקפל עם עט מובנה"

הענקית הקוריאנית אמנם טרם השיקה את הגלקסי פולד, אבל היא כבר שוקדת על סמארטפון מתקפל נוסף - עם מסך בגודל 8 אינץ' ועט מגע נשלף כמו במכשירי הנוט

הגלקסי פולד, הסמארטפון המתקפל של סמסונג טרם הושק רשמית אחרי הבעיות שחוותה החברה בייצורו, אבל על פי הדיווחים סמסונג כבר עובדת על הטלפון המתקפל השני שלה, הפעם עם מסך גדול יותר - 8 אינץ' לעומת 7.3 אינץ' בדור הראשון - ועם עט מגע נשלף, כמו במכשירי הנוט היוקרתיים שלה.

 

גלקסי פולד (צילום: סמסונג)
גלקסי פולד(צילום: סמסונג)

 

לפי אתר הטכנולוגיה הקוריאני The elec, מועד ההשקה הצפוי הוא חודש דצמבר השנה, ולכל המאוחר תחילת השנה הבאה. עם זאת, בהתחשב בכך שהגלקסי המתקפל הראשון, הפולד, עדיין לא הושק רשמית, ההערכות הן כי סמסונג תיאלץ לדחות את השקת הדור השני שלו לשנה הבאה.

 

גם המכשיר החדש יגיע בתצורה המזכירה ספר, אבל אם הפולד הראשון שאב את השראתו מסדרת הגלקסי S - זה ישאב השראה ממכשירי הנוט היוקרתיים של סמסונג, שסימן ההיכר שלהם הוא מסכי ענק ועט סטיילוס מובנה בעל תכונות ייחודיות.

  

האתר הקוריאני מציין כי ייצור הרכיבים המיועדים למכשיר החדש אמור להתחיל כבר באוגוסט הקרוב. הזמנות ייצור לעט המגע, S pen, כבר יצאו לדרך, וספקים נוספים נקראו לעבור למצב "המתנה".

 

השבוע פורסם ב"ממון" כי לפי כל הסימנים המתקפל הראשון, גלקסי פולד, יושק מחדש ב-7 באוגוסט, לצד מכשיר הדגל גלקסי נוט 10. המטרה: להקדים את המתחרה של וואווי, מייט X, שצפוי לצאת בספטמבר.

 

 

הדיווח תואם ידיעה אחרת מתחילת השבוע, שפורסמה באתר Sammobile המקורב למקורות בחברה, ולפיה אחרי הפולד סמסונג כבר עובדת על לפחות שני דגמי סמארטפונים נוספים עם מסך גמיש, ביניהם מכשיר המתקפל לתצורת הצדפה הנפתחת, המוכרת משנות ה-90.

 

כשהוא מקופל, מכשיר הצדפה המתוכנן יכלול, כמו במכשירי העבר, צג קטן בן 1 אינץ' על חלקו החיצוני. הוא ייפתח אנכית, לצג מאורך, רציף, של 6.7 אינץ'. להערכת המומחים, במצב סגור, סמארטפון הצדפה המתקפל יהיה קטן יותר מסמארטפון ממוצע כיום, והוא יהיה זול מקודמיו.

 

לפי "בלומברג", סמסונג יצרה באחרונה סדרת מכשירי הדגמה במתכונת צדפה, והיא מצויה בעיצומו של תהליך גיבוש התצורה הסופית שלו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים