שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אייל גולן תוקף את אורלי וגיא: "אתם לא מוסריים, פירקתם משפחות"
  אייל גולן העלה סרטון לרשת מברזיל ובו הוא תוקף את צמד העיתונאים אורלי וילנאי וגיא מרוז בעקבות כוונתם לשדר סרט שיחשוף פרטים חדשים על "פרשת אייל גולן". "צריך לעשות עליכם תחקיר", אמר. צפו

   

  אייל גולן תוקף את אורלי וגיא

  אייל גולן תוקף את אורלי וגיא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   אחרי שביקש צו מניעה בניסיון למנוע את שידור הסרט עליו - אייל גולן תוקף אישית את אורלי וילנאי וגיא מרוז בווידאו בוטה שהעלה לרשת מברזיל: "אתם פחות מוסריים ממני, פירקתם משפחות", אמר וטען כי המרואיינות בסרט קיימו איתו יחסים בהסכמה ולא היו קטינות.

   

  את הסרטון פותח גולן כשהוא מסביר שהוא בצילומי תוכנית הדוקו-ריאליטי "גולסטאר" ושהוא שומע על המתרחש בארץ בעניין הסרט שצפוי להיות משודר ברשת. "אני רוצה להגיב פעם ראשונה ככה ישר אל המצלמה ואליכם ישר, אני רוצה להגיב ולספר לכם בקצרה מה באמת קורה", אמר גולן.

   

  "כפי שאתם יודעים לי ולאורלי וגיא יש עבר מלפני שבע שנים, אז תבעתי אותם על דברים שהם אמרו. הם כמובן התנצלו, הגענו לפשרה אצל מגשר, והכל עבר. לפני כמה חודשים הם פנו אליי ואל המנהל שלי בני פרץ ואמרו לנו שהם עושים תכנית תחקירים לתקן דברים שהיו בעבר, כל מיני דברים שהיו בעבר, לאו דווקא עליי, ואחת התכניות זה עליי, לתקן את המעוות שנעשה לי", אמר והמשיך, "כמובן שבני פרץ ואני האמנו להם, חשבנו שהכוונות שלהם טובות אבל לצערי, הכוונות שלהם ממש, ממש לא טובות. הם רוצים לראות אותי במקומות פחות טובים מאיפה שאני היום, קצת רע להם וחורה להם בעין שאני מצליח וממשיך להצליח ולכן הם החליטו לעשות איזו תכנית שקרית לחלוטין שבה הם כביכול הביאו בנות שאומרות שהייתי איתן בקשר ומה שהם עושים באמת בפועל זה להביא בחורות, נכון, שהייתי איתן, הייתי רווק, מותר לי, כמו כל בן אדם במדינת ישראל ובכל העולם, להיות עם בחורות, וכן , בחורות שהייתי איתן, בגיל הנכון, לא קטינות, לא בכוח, מרצונן החופשי".

   

  גולן מוסיף ומגיב לסרט של אורלי וגיא שצפוי להיות משודר ברשת. "אף אחת מהבנות האלה שמתראיינות בכתבה שלהם, שאתם רואים אותן מוצללות, היא לא אחת מארבע הבנות שנחקרו במשטרה ונתפסו כנותנות עדות שקר. אלה בנות שסתם הייתי איתן. מן הסתם, כן , בעבר שלי הייתי עם בחורות, והייתי איתן, כן. ואני לא חושב שיש בזה משהו פסול, אז אורלי וגיא באו פה להטעות וזו כתבה שקרית, ואני רוצה להגיד לכולם שאני בסדר, אני יודע את האמת שלי, האנשים שאוהבים אותי והאנשים שהולכים איתי והאנשים שמכירים אותי יודעים שהאמת שלי היא אמת חזקה מאוד".

  אייל גולן (צילום: צילום מסך, ערוץ 13)
  אייל גולן(צילום: צילום מסך, ערוץ 13)

  בשלב הזה תוקף גולן את צמד העיתונאים ברמה האישית. "אורלי וגיא, אליכם אני רוצה לפנות, ולהגיד לכם ככה ישר בפנים, אם כבר צריך תכנית תחקירים זה עליכם, אם יש משהו לא מוסרי בי, אתם הרבה יותר לא מוסריים. יש בעשרת הדיברות לא תנאף ולא תחמוד, לא תחמוד אשת רעך, לא תנאף, את שני הדברים האלה אתם עשיתם, אתם פירקתם משפחות של שניכם כדי להיות ביחד, אז המוסריות? מכם והלאה. אתם, אורלי וגיא, תעשו תכנית תחקיר על עצמכם. אני שלם עם כל מה שעשיתי בחיים שלי, ועל מה שהייתי צריך להצטער ולהתנצל, התנצלתי. עם ישראל, אני אוהב אתכם. אני פה מצלם וכיף לי והאנשים פה מדהימים וברזיל מדהימה וזהו. רק שתדעו את האמת, זה הכי חשוב לי. תדעו את האמת".

   

  תגובתו של גולן מגיעה לאחר שבימים האחרונים עלו לשידור פרומואים של סרט תיעודי של אורלי וגיא העוסק בפרשת אייל גולן. בטריילרים מוצג הכיתוב "הוא קרא להן שקרניות", עם פרצופו של גולן שנשאל האם 'היה עם מעריצות'. בהמשך מוצגת אישה בעילום שם עם פנים מטושטשות שמתארת סיטואציה עם גולן, ומובטחת "רעידת אדמה".

   

  כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, אתמול שלחו נציגיו של גולן מכתב לערוץ רשת, הפצירו בערוץ שלא לשדר את הסרט שאמור לעלות לשידור ביום שלישי, ולחדול משידור הפרומואים. כשברשת לא נענו - הוגשה בקשה לצו מניעה לבית המשפט כדי למנוע את שידורו.

    

  תגובת רשת: "הפוסל במומו פוסל. גולן ממשיך לדבר דברי שקר והפעם בסרטון שקרי, מתחילתו ועד סופו, סרטון המהווה לשון הרע".

   

  אורלי וגיא סירבו להגיב לכתבה.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים