שתף קטע נבחר

ירוקה ומתקדמת

שכונה חכמה תוקם בשדרות

תנופת הבנייה של השנים האחרונות בשדרות אינה עוצרת. בהתאם לתכנית המתאר 2030-2020 מתוכננות לקום עוד שש שכונות חדשות בעיר כשלאחר בנייתן צפויה אוכלוסיית העיר להכפיל עצמה לכדי 40,0000 תושבים. מדובר בגידול משמעותי לעיר, אשר יתרום רבות להתפתחותה. תנופת ההתיישבות בשדרות, יחד עם מיקומה הגיאוגרפי המצוין - בקרבה לעורקי התנועה הראשיים של מדינת ישראל, הפיתוח המואץ בכל תחומי החיים, פתרונות תחבורתיים טובים, חינוך מתקדם, טבע ואיכות חיים, כל אלה הופכים את שדרות ליעד מגורים אטרקטיבי.

 

לאחרונה, הכריזה שדרות על השקת שכונה חדשה שתקרא "שדרות בפארק". כחלק מחזונו של ראש העיר, אלון דוידי, למתג את שדרות כעיר מתקדמת וחדשנית, הוחלט ש"שדרות בפארק" תוגדר כשכונה "ירוקה וחכמה". הכוונה לשכונה שתוכננה במטרה להקנות לתושביה איכות חיים בסביבה בריאה וירוקה, כשהמוטיבים של קיימות, מחזור וחסכון באנרגיה יהיו ממאפייניה הבולטים.

 

דוידי אמר: "שדרות היא עיר בפיתוח מואץ, החווה כבר כמה שנים הגירה חיובית, כשההשקעה בתושב ובטיפוח העיר היא בראש סדר העדיפויות שלנו כרשות.

לראייה, השכונות החדשות שנבנות בעיר בימים אלה, בסטנדרט הגבוה ביותר, עם כלל התנאים והמעטפת שנדרשים לכלל האוכלוסיות. נמשיך להשקיע באיכות החיים, בחינוך ובעשייה בכל התחומים למען התושבים החדשים והוותיקים".

 

חברת ג.מ.נ שיווק לבניה, מקבוצת גלעד מאי, הינה הראשונה לבנות בשכונה. לאחרונה הודיעה כי החלה בשיווק פרויקט המגורים MY שדרות בפארק אשר יכלול 606 יח"ד שיהוו למעלה ממחצית הדירות בשכונה. במסגרת הפרויקט ייבנו 12 בניינים בני 9 קומות, בהינף אחד ויכללו מגוון דירות 3-5 חדרים וכן דירות גן בעלות גינות ענק ודירות פנטהאוז.

 

הדמיה (הדמיה: באדיבות אנטון ברונשטיין סטודיו)
הדמיה(הדמיה: באדיבות אנטון ברונשטיין סטודיו)

 

לכל בניין מתוכנן לובי גדול ומעוצב ובו שתי מעליות המובילות לחללים נפרדים בקומות המגורים. הברקה אדריכלית זו תורמת הן לאינטימיות והן לחסכון משמעותי בהוצאות הדיור השוטפות - עד 33% מבניינים אחרים בגובה דומה. כל זאת תוך שמירה על רמת בינוי גבוהה ופרטיות מקסימלית. הדירות בפרויקט גדולות במיוחד ונהנות מנוף פתוח מכל כוון, ממרפסות ענק, תכנון חכם של חללי המגורים וממפרט טכני עשיר ואיכותי הכולל תשתית בית חכם. המחירים: החל מ850 אלף שקל לדירות 3 חדרים במסגרת המכירה המוקדמת ל-50 הרוכשים הראשונים. האכלוס צפוי לעוד כשנתיים.

 

גלעד יפרח, מנכ"ל קבוצת גלעד מאי: "עם פתיחת השיווק אנו מצפים לרמת ביקושים גבוהה במיוחד לאור המוצר האטרקטיבי שאנו מציעים: מגורים באחת השכונות המתוכננות ביותר בארץ, המציעה שילוב של איכות חיים מודרנית, המותאמת בעיקר למשפחות, בסביבה ירוקה ובקרבה למרכז תעסוקה ומוסדות חינוך רבים.

 

"פרויקט MY שדרות בפארק מציע ללא ספק את סגנון המגורים של המחר המשלב פרטיות עם קהילתיות ותפיסת חיים ירוקה. כמו כן, תכנון אדריכלי של מספר מבנים המתאחדים לאחד, תכנון פנימי חכם ואלמנטים חכמים במפרט הטכני והכל במחיר אטרקטיבי ונגיש. קהל היעד שלנו הם זוגות צעירים ומשפחות צעירות וכן גם קהל משפרי דיור, בני העיר ותושבי היישובים הסמוכים אשר רואים בשדרות את ביתם ועתידם בעיקר לאור החזון שהולך להתממש כאן בשנים הבאות".

 

"שדרות בפארק" ממוקמת בצפונה של שדרות, צפונית לשכונת הכלניות ובסמוך לכביש 333 החדש ולכניסה המתוכננת החדשה לעיר, ותבנה על שטח של 650 דונם. סך הכל היא תכלול 1,097 יח"ד, כאשר 120 מתוכן צמודי קרקע והיתר בבנייה רוויה. מלבד בנייה למגורים, יוקם בשכונה פארק תעשיה נקייה ומסחר בשם green Sderot על שטח של כ-140 דונם, אשר יכלול גם חללי עבודה ויציע אפשרויות תעסוקה מודרניות הנחוצות לתושבי העיר והאזור. שדרות בפארק תוגדר כ"שכונה ירוקה" כאשר על פי התב"ע רבים משטחי השכונה יישארו שטחים ירוקים. לאורך הצירים המרכזיים של השכונה יוקמו מבני מסחר ומבני ציבור. עוד מתוכננים, מערך שבילים ומסלולי אופניים. בתחומי השכונה ייסלל כביש ברוחב של 20 מטר שיאפשר תחבורה ציבורית, שביל אופניים ומדרכות רחבות.

 

למידע נוסף ויצירת קשר לחצו כאן <<

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: באדיבות אנטון ברונשטיין סטודיו
הדמיה של הפרויקט
הדמיה: באדיבות אנטון ברונשטיין סטודיו
מומלצים