שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זה המזל שמקבל הכי הרבה פניות בטינדר

  מה המזל שלך? כי מסתבר שיש מזלות שפופולריים יותר מאחרים כשזה מגיע להיכרויות. אז מי מ-12 המזלות מקבל הכי הרבה סווייפים והאם עלינו לשים מבטחנו בכוכבים?

  גלגל המזלות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  גלגל המזלות(צילום: shutterstock)

  "אל תסתכלי בכוכבים", שר דיוויד ברוזה לבחורה שמבקשת לדעת האם הקשר ביניהם יחזיק מעמד, אבל מקום שבו אין מפות ללב ובוודאי שלא שביל מובנה למציאת אהבה, דומה שהרבה מאיתנו בכל זאת מנסים לחפש תשובות בגלקסיה. בקצה הסקאלה של חובבי הדבר, נמצא את מי שלא יהיה מוכן לצאת עם מי שהוא לא ההתאמה האסטרולוגית שלו, ואת אלו שמבחינתם מזל מסוים הוא ממש "דיל-ברייקר", ובקצה השני יש את מי שירים גבה ויסתפק בקריטריונים אחרים, פחות שנויים במחלוקת, לבחירת בן הזוג הפוטנציאלי.

   

  תפסיקו לחפש זוגיות בטינדר. זה מבלבל אותי

   

  כך או כך, אם אתם חושבים למצוא את בן הזוג הבא בטינדר, השאלה "מה המזל שלך?" תגיע בדרך כלל, אם בכלל, רק אחרי השיפוט הראשוני שיתמקד בתמונה, מרחק וגיל. אלא שמחקר שנערך על ידי 'טינדר אוסטרליה' מגלה שבכל זאת ישנם מזלות שמזלם בהיכרויות בטינדר גבוה משל אחרים, ושבאופן טבעי הם נוטים לקבל יותר סווייפים ימינה. בנות מזל עקרב למשל יהיו שמחות לשמוע שהן מדורגות במקום הראשון מבין שניים-עשר המזלות כמי שזוכות להכי הרבה סווייפים ימינה. זה אף נשמע הגיוני, שהרי עקרביות ידועות כנשים חזקות, נחושות ומלאות תשוקה, ותכונות אלה בהחלט יכולות "לעבור מסך" ולספק תמונה חזקה ומוצלחת לפרופיל.

  מזלות בטינדר לפי סדר פופולריות ( )
  מזלות בטינדר לפי סדר פופולריות( )
   

  השניות בתור הן בנות מזל אריה. ביחד עם שור, סרטן ובתולה הן מרכיבות את החמישייה המובילה. האחרונות במצעד הסוויפים הן דווקא בנות מזל דגים, הידועות בעדינות וברגישות שלהן, אבל גם ביכולתן להיות פרטנריות נפלאות לזוגיות. כך שמי שטוען שטינדר, המבוססת על התאמה על-פי תמונות, אינה דרך מתאימה למציאת אהבה, בהחלט יכול למצוא במחקר הזה חיזוק לטענתו.

   

  מחוברים לשורשים או לשוחרי חופש?

  ומה עם הגברים? ובכן, שם בראש הרשימה עומדים להם השוורים, ממזלות אדמה, מי שידועים כמחוברים לשורשים, בהיותם אנשים מעשיים ויציבים. מצד שני, מתחת לפני השטח הם נהנתנים וחושניים, ויתכן בהחלט שהתשוקה הזו לחיים קורנת החוצה בפרופיל הטינדר שלהם. באופן מפתיע הבאים בתור הם בני מזל בתולה, הטיפוסים המסודרים ביותר בגלגל המזלות, ואחריהם מדורגים דגים במקום השלישי, דלי במקום הרביעי ומאזניים שסוגרים את החמישייה הראשונה.

   

  בעוד שנשים במזל עקרב מופיעות בראש הרשימה, אצל הגברים העקרבים המיניים והמחשמלים מחמיצים את החמישייה הראשונה, ואפילו האריות, שידועים באישיותם הממגנטת, הם רק במקום השמיני. אבל המפתיעים מכולם הם הקשתים, שגם אצל הגברים וגם אצל הנשים מדורגים במקום ה-11, כמעט לפני אחרון.

   

  באופן אירוני, דווקא הם, שידועים כאוהבי חופש והרפתקאות, ומי שסביר להניח שנמצא אותם מנהלים מערכות יחסים פתוחות, פחות פופולריים בטינדר, שלכאורה אמורה להוות קרקע מבטיחה למה שהם מחפשים. ולבסוף, אחרונים ברשימת הגברים, ממוקמים להם בני מזל גדי השאפתניים, ביחס הפוך להצלחות שלהם בעבודה ובעסקים. אחרי הכל, אהבה היא בהחלט עסק מסובך.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים