שתף קטע נבחר

האו"ם בחר בסטארט אפ ישראלי

"תובנות" אמורה לעזור בניתוח חוכמת ההמונים בתחום ההתנדבות

האו"ם בחר בסטארט אפ הישראלי "תובנות לסיוע בשיפור מערך ההתנדבות שלו. הפלטפורמה של "תובנות" תסייע לאו"ם להשתמש בחוכמת המונים ובאינטליגנציה מלאכותית בתכנון עתיד ההתנדבות בעולם ובהתאמת אופן הניהול של מתנדבי האו"ם כיום.

 

הארגון העולמי מבקש להתייעץ עם אלפי מתנדבים בגיבוש האסטרטגיה שלו בתחום. לשם כך, נעשה שימוש בתוכנה שפיתחה החברה הישראלית. "תובנות" יכולה לשתף בתהליכים אסטרטגיים אלפי אנשים ולהפיק תובנות מסכמות שיהפכו לבסיס להחלטות. עד כה נאספו יותר מאלף תשובות בשולחן העגול הדיגיטלי שפתח האו"ם. התובנות ישולבו באסטרטגיה החדשה שתוצג לקראת שנת 2020.

גל אלון ()
גל אלון

"תובנות" הפכה לאחת הפלטפורמות המובילות בעולם לניהול תהליכי קבלת החלטות אשר נעשים בשיתוף עם הקהלים הרלוונטיים. היא הוקמה לפני כשמונה שנים על ידי ד"ר גל אלון, שהקים קודם לכן את מערך תכנון המדיניות בממשלה. מאז, עבדה עם ארגונים כמו הבית הלבן, מחלקת המדינה האמריקנית, ממשלת גרמניה והפרלמנט האוסטרי. בישראל, היא סייעה ומסייעת למשרדי הממשלה.

 

לדברי אלון, "יותר ויותר ארגונים מבינים היום שחייבים לשאול ולהתייעץ לפני שמקבלים החלטות. הטכנולוגיה של תובנות מאפשרת לנתח את כל הידע המגיע מהשטח, בסיוע בינה מלאכותית, ולחזור לכל משתתף עם עדכון על השפעתו. אין גאווה גדולה מלראות את האו"ם בוחר בחברה ישראלית כדי לתכנן את עתיד ההתנדבות בעולם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים