שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מבחני ריסוק: טסלה מודל 3 מצטיינת

  ארגון EuroNCAP פרסם תוצאות מבחני ריסוק לשישה דגמים של סיטרואן, סקודה, קיה, מרצדס וטסלה - שאינה משווקת בישראל. קיה סיד זכתה רק לארבעה כוכבים

  ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP פרסם תוצאות של סבב מבחני ריסוק נוסף לשישה דגמים חדשים. שניים מהם כבר משווקים כאן בישראל, ושלושה נוספים יגיעו בהמשך השנה.

   

   

  המכונית שהרשימה יותר מכל בסבב המבחנים הנוכחי, היא טסלה מודל 3 שלא משווקת כאן. היא דורגה עם הגנה של 96% על מבוגרים, 86% על ילדים ו-74% על הולכי רגל. בסעיף מערכות הבטיחות האקטיביות, זכתה טסלה לציון של 94% - הגבוה ביותר מאז החמרת מבחני הבטיחות של הארגון בתחילת 2019.

   

  מבחן ריסוק קיה סיד ()

  קיה סיד לעומת זאת, זכתה לציון של ארבעה כוכבים בלבד בגרסה זהה לזו המשווקת בישראל, במפרט בסיסי שנעדר זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים למערכת הבלימה האוטונומית. היא דורגה בציון של 68% על מערכות הבטיחות ו-52% בהגנה על הולכי רגל, לעומת 73% למערכות בטיחות ו-68% להולכי רגל במפרט בטיחות משודרג המוצע בשוק האירופאי. שתי הגרסאות דורגו עם 88% הגנה על מבוגרים ו-85% על ילדים.

   

  מבחן ריסוק סיטרואן DS3 ()

  גם DS3 נבחן בשתי גרסאות: הבסיסית שדורגה עם ארבעה כוכבים אך אינה משווקת בישראל, בעוד הגרסה הבכירה אותה משווקת היבואנית זכתה לציון מרבי של חמישה כוכבים. היא זכתה ל-96% בהגנה על מבוגרים, 86% על ילדים, 64% על הולכי רגל ו-76% על מערכות הבטיחות. גם סקודה סקאלה זכתה לציון מרבי של 97% על מבוגרים, 87% על ילדים, 81% על הולכי רגל ו-76% על מערכות הבטיחות.

   

  מבחן ריסוק מרצדס GLE ()

  אחרונה היא מרצדס, עם ה-GLE וה-B קלאס, שזכו שניהם לציון חמישה כוכבים. רכב הפנאי עם הגנה של 91% על מבוגרים, 90% על ילדים, 78% על הולכי רגל ו-78% על מערכות הבטיחות. המיקרו וואן זכה לדירוג של 96% על מבוגרים, 90% על ילדים, 78% על הולכי רגל ו-75% על מערכות בטיחות.

   

  הכותב חבר מערכת iCar

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים