שתף קטע נבחר

שקד מכוונת גבוה ועונה לרב אבינר: "אישה יכולה לעמוד בראש מדינה"

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד שיגרה עקיצה לרב שלמה אבינר שאמר "הפוליטיקה היא לא בשביל נשים". היא העלתה תמונה מחופשה בקנדה: "אישה יכולה לעשות הכול"

מחופשתה בהרי הרוקי בקנדה שיגרה הבוקר (יום ו') שרת המשפטים לשעבר איילת שקד עקיצה בטוויטר לרב שלמה אבינר שאמר השבוע כי "הפוליטיקה היא לא בשביל נשים". היא ציינה שנשים יכולות גם להנהיג מדינה.

איילת שקד בהרי הרוקי הקנדיים ()
מסר ועקיצה לרב אבינר. איילת שקד בהרי הרוקי בקנדה

"שבת שלום מהרוקיז הקנדיים", צייצה שקד והעלתה תמונה שלה מהחופשה בחו"ל. "רק מזכירה שאישה יכולה לעשות הכול: גם לטייל, גם להיות אמא, גם לעמוד בראש מפלגה, גם בראשות עיר, גם למנכ"ל חברה וגם לעמוד בראש מדינה". הדברים של שקד בעקבות התבטאותו של הרב אבינר שאמר כי "המערבולת המסובכת של הפוליטיקה היא לא בשביל נשים".

 

הרב אבינר, מחשובי הרבנים בציונות הדתית, ציין שאדם חילוני כמו איילת שקד לא יכול לעמוד בראש מפלגה דתית. "עדיף לאבד מנדטים ולשים אדם דתי בראש המפלגה. זו עבודה גדולה שבשביל לעשות אותה צריך אנשים שכל חייהם זה התורה והם יכולים להוביל את המאבקים לטובת האומה".

 

מסתמן כי איילת שקד תקבל החלטה על עתידה הפוליטי במהלך השבוע הבא. בשיחות סגורות עם גורמים פוליטיים אמרה שקד, כי היא צפויה לקבל החלטה במהלך השבוע הבא. ההחלטה צפויה להתקבל לצד מתיחות מסוימת בינה לבין יו"ר הימין החדש נפתלי בנט, שאמר בימים האחרונים שאין בכוונתו לחכות יותר לאיילת שקד. "אני רץ בראשות הימין החדש עם איילת או בלעדיה", אמר בנט.

 

סגן שר הביטחון ח"כ אלי בן דהן (הבית היהודי) יצא נגד יו"ר מפלגתו הרב רפי פרץ ואמר כי אם איילת שקד מביאה יותר מנדטים, היא צריכה לעמוד בראשות איחוד מפלגות הימין. "בעניינים שנוגעים להנהגת הציבור צריך לבדוק איפה יבוא יותר לידי ביטוי כוחה של הציונות הדתית וכוחן של המפלגות שנמצאות מימין לליכוד", אמר בן דהן. "אם יתבצע סקר שבו יתברר שאיילת שקד בראש איחוד מפלגות הימין מביאה יותר מנדטים - היא צריכה לעמוד בראש".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסר ועקיצה לרב אבינר. איילת שקד
מומלצים