שתף קטע נבחר

התקיפה תועדה במצלמות האבטחה - הנאשמים מכחישים כל קשר

הישאם, דיאב ומוחמד אבו ג'אנם הגיעו לכוכב יאיר והמתינו לאדם שהיה בפגישה עסקית עם אביו של הישאם. עם סיום הפגישה איימו עליו ותקפו אותו באגרופים ובבעיטות. למרות שתועדו - השלושה מכחישים את המיוחס להם

 

שלושה קרובי משפחה מרמלה, לוד וירושלים, נאשמים בתקיפה של עבד אל-רחמן ג'מל מקלנסווה על רקע מחלוקת עסקית עם בן משפחתם. פרקליטות מחוז מרכז הגישה בקשה להארכת מעצרם עד תום ההליכים.

 

תושב קלנסוה הוכה בקטטה אלימה אזור השרון ()

לפי כתב האישום, הנאשמים, הישאם, דיאב ומוחמד אבו ג'אנם, בשנות ה-20 לחייהם, הגיעו בשבוע שעבר לתחנת דלק בכוכב יאיר לקראת פגישה עסקית בין אביו של הישאם למתלונן, שלאחריה חסם האחרון את דרכו של המותקף.

 

שני הנאשמים האחרים הגיעו למקום וחסמו את דרכו מאחור, תוך כדי שהישאם ניגש לחלונו ומחזיק בידו חפץ הנחזה לאקדח. הישאם החל להכות את המתלונן יחד עם אביו באגרופים ובבעיטות, ומוחמד נכנס מדלתו האחורית תוך שהוא מחזיק חפץ דמוי אקדח.

 

תושב קלנסוה הוכה בקטטה אלימה אזור השרון ()
 

תושב קלנסוה הוכה בקטטה אלימה אזור השרון ()

הרכב החל להידרדר עד שפגע ברכבו של הישאם - ותוך כדי התקיפה אחד הנאשמים ניסה לדרבן את מוחמד באומרו "תן לו כדור, תן לו כדור". הישאם הוציא את המותקף מהרכב, ותוך כדי שניסה להימלט בעט ואיים עליו שיירה בו.

 

עורך דין עו
עו"ד קובי בן שעיה

עוברי אורח שהגיעו למקום הצליחו להבריח את התוקפים, אך כתוצאה מהתקרית נגרמו למתלונן חבלות בכל חלקי גופו - והוא נזקק לטיפול רפואי.

 

"ראיתי את המוות מול העיניים", תיאר ג'מל. "לאחר שנפצעתי הייתה לי סחרחורת ולא ידעתי איך לחזור לרכב. "הם רצו שאוותר על מכרז שזכיתי בו. שבוע קודם קיבלתי שיחת טלפון שבה ביקשו ממני לא להמשיך במכרז כי זה האזור שלהם. אני אישית לא מסכים לוותר, למרות כל הסכנה, וממשיך בעבודתי כרגיל".

 

למרות שהאירוע תועד במצלמות האבטחה במקום - השלושה מכחישים את המיוחס להם. הנאשמים טענו בפני החוקרים גרסאות שונות לתקרית. הישאם אבו ג'אנם טען שהתרגז על המתלונן לאחר שצפר לו, דיאב אמר כי הוא הבחין בתקיפה והגיע רק בשביל להפריד בין הניצים - ומוחמד ציין כי ראה את התקיפה, אך לא השתתף בה.

 

עורכי הדין קובי בן שעיה ויוסי פריינטי, המייצגים את הנאשמים, אמרו בתגובה כי "הנאשמים מכחישים את העבירות המיוחסות להם. לא בוצע מסדר זיהוי על אף בקשת הנאשמים. במהלך המשפט התמונה תתבהר".

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים