שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאזדה תזמן כ-400 לקוחות למוסך

  דלק מוטורס תזמן את לקוחות מאזדה 6 ו-CX5 לצורך עדכון מחשב ניהול המנוע. UMI תזמן את 11 לקוחות דגמי הסדאן של קאדילק, לצורך החלפת מסרק ההגה

  דלק מוטורס תזמן למוסך 437 בעלי דגמי מאזדה, בשל חשש לכשל במערכת הנדנדים של שסתומי היניקה במנוע 2.5 ליטר, המצוייד במערכת לדימום צמד בוכנות בעומס נמוך. מדובר ב-261 בעלי מאזדה 6, שיוצרו בין ה-4 לספטמבר 2018 ל-11 במרץ 2019, ו-176 בעלי CX5 שיוצרו בין ה-1 במרץ 2018 ל-8 באפריל 2019. במסגרת הקריאה לתיקון יתבצע עדכון תוכנה במחשב ניהול המנוע, שייארך כשעה ויתבצע בכל אחד ממוסכי השירות המורשים של מאזדה, ללא עלות מצד הלקוח. מהיבואנית נמסר כי הודעה תישלח לבעלי הרכבים הרלוונטיים. לקוח שירצה לבדוק האם רכבו נכלל בקריאה יוכל לעשות זאת במוקד שירות הלקוחות או באתר היבואנית.

   

  מאזדה CX5 (צילום: ניר בן זקן)
  (צילום: ניר בן זקן)

   

  UMI, יבואנית קאדילק, תזמן למוסך 11 בעלי דגמי CTS ו-ATS שיוצרו ב-2017 לצורך החלפת מסרק ההגה, בשל חשש לכשל במערכת התגבור החשמלית. משך הזמן המשוער לביצוע הריקול הוא שלוש שעות, והוא יתבצע בכל אחד ממוסכי השירות המורשים, ללא תשלום מצד הלקוח. הודעה נשלחה לבעלי הרכבים הרלוונטיים. מי שירצה לבדוק האם רכבו נכלל בקריאה יוכל לעשות זאת במוקד שירות הלקוחות או באתר היבואנית.

   

  קאדילק ATS CTS ()

  תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רונן טופלברג
  מאזדה CX5
  צילום: רונן טופלברג
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים