שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הסטארקים בפנים, הלאניסטרים בחוץ: מה יהיה בפריקוול של "משחקי הכס"

  הסדרה הבאה ביקום של "משחקי הכס" תחזור אחורה בזמן, לימים שווסטרוז הייתה מחולקת לכמאה ממלכות שונות ומשפחת לאניסטר עוד לא נוסדה. קבלו את כל הפרטים שהסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין חשף בריאיון. וגם - יכול להיות שנראה שם ממותות

  ג'ורג' ר.ר. מרטין, הסופר שעל סדרת ספריו "שיר של אש ושל קרח" מבוססת "משחקי הכס", אישר כי משפחת סטארק צפויה לשוב בקרוב לחיינו. את הדברים אמר מרטין בריאיון לאתר הבידור Entertainment Weekly, בו גם חשף כי הפיילוט לפריקוול של "משחקי הכס", אותו יצר יחד עם התסריטאית ג'יין גולדמן, מצולם בימים אלו בצפון אירלנד.


  משחקי הכס (צילום: HBO)
  חוזרים ללילה הארוך. מתוך "משחקי הכס"(צילום: HBO)

  "הסטארקים בהחלט יהיו שם", אמר מרטין והוסיף כי "גם המתים המהלכים יהיו שם, או כמו שהם נקראים בספרי, האחרים. יהיה היבט של זה". כמובן שלצד הסטארקים, יהיו גם זאבי הבלהות שלהם, ויש סיכוי שנראה שם גם ממותות. להבדיל מהסטארקים, את משפחת לאניסטר לא נמצא בפריקוול, לפחות לא בהתחלה, היות והוא מתרחש לפני שהמשפחה נוסדה. "הלאניסטרים עוד לא שם, אבל קאסטרלי רוק כן, והוא מאוכלס על ידי משפחת קאסטרלי - שעל שמם הוא נקרא", אמר מרטין.

   

  בנוסף, מתברר שנראה את ווסטרוז בכאוס מוחלט, כשהיא מחולקת ל-100 ממלכות שונות - לכל הפחות. "אחרי הכיבוש של אאיגון היו שבע ממלכות, אבל אם הולכים אחורה בזמן היו תשע, ולפני כן 12, ואם הולכים מספיק אחורה היו מאות ממלכות שונות, וזה הזמן שאנחנו מדברים עליו", סיפר מרטין ל-EW.

   

  ג'ורג' ר. ר. מרטין (צילום: AP) (צילום: AP)
  ג'ורג' ר. ר. מרטין(צילום: AP)

   

  מרטין אמר גם כי למרות שכרגע יש כבר כמה שמות שלוהקו, ביניהם נעמי ווטס, אף אחד לא "ינהיג" את הצוות, והוא יורכב מאנסמבל ממש כמו "משחקי הכס". "אני מהסס להשתמש במילה להוביל, כמו שאתם יודעים לגבי משחקי הכס, אף פעם לא מינינו מישהו לתפקיד שחקן או שחקנית ראשיים (בזמן עונת הפרסים) עד לאחרונה. זה תמיד היה לתפקיד משנה בגלל שהתכנית היא אנסמבל שחקנים. אני חושב שזה יהיה נכון גם לגבי התוכנית הזאת".

   

  מתוך הפרק (צילום: HELEN SLOAN/HBO)
  אותם כנראה לא נמצא שם. מתוך "משחקי הכס"(צילום: HELEN SLOAN/HBO)

   

  בעבר נחשף כי הפריקוול יתרחש אלפי שנים לפני האירועים שמתוארים ב"משחקי הכס", ויעסוק באותו היקום, בתקופת "עידן הגיבורים" ועד "שעתו הקשה ביותר". הכוונה היא ככל הנראה לתקופה המכונה הלילה הארוך - חורף ממושך שבו נלחמו המהלכים הלבנים, המוכרים לנו היטב, בבני האדם ובילדי היער. מרטין אף כתב בשעתו בבלוג שלו כי סדרת הבת כבר זכתה לשם - Long Night. עם זאת, רשת HBO עוד לא הכריזה על השם באופן רשמי, וייתכן שמדובר בכותרת זמנית.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים