שתף קטע נבחר

מחר הפריימריז לרשימת מרצ: "מדברים עם פרץ וברק"

יושב הראש הטרי ניצן הורוביץ השיק יחד עם חברי הכנסת את הקמפיין לבחירות תחת הסלוגן "הפעם מרצ". הורוביץ: "נאמנים למצביעים ומייצגים אותם בלי להתחנף ובלי להתקרנף". כאלף חברי ועידת המפלגה יבחרו רשימה

ניצן הורוביץ ותמר זנדברג בבית סוקולוב (צילום: שאול גולן)
משיקים קמפיין. ניצן הורוביץ ותמר זנדברג בבית סוקולוב בת"א (צילום: שאול גולן)

יושב ראש מרצ הטרי ניצן הורוביץ וחברי הכנסת מטעם המפלגה השיקו הבוקר (יום ד') בבית סוקולוב בתל אביב את קמפיין המפלגה בבחירות לכנסת ה-22. מחר יתקיימו הפריימריז לרשימת המפלגה, אותה יבחרו כאלף חברי וחברות ועידת מרצ.

 

הסיסמה שתלווה את קמפיין המפלגה בבחירות הקרובות היא "הפעם מרצ", והוא ילווה בשלטי חוצות שפונים ליושבי ראש המפלגות האחרות, ומעמתים אותם עם האידיאולוגיה של מרצ. כך למשל בכמה משלטי החוצות, שיתלו מחר ברחבי הארץ נכתב: "דרעי, ליצמן, לא תאמינו אבל גם לחילונים יש רגשות", "סמוטריץ לא יעזור לך, גם להט"בים רוצים משפחה", "ביבי לידיעתך, גם סבא וסבתא צריכים לשלם בסופר", "גנץ לפיד, מה מסתבר - גם ערבים חיים כאן".

 

 

הקמפיין יתרכז בחתירה לחופש ולשוויון בין האוכלוסיות והקבוצות השונות בישראל ויוביל את המאבק בכפייה הדתית, ייצא נגד הפערים הכלכליים, הדרת הנשים, אפליית אזרחי ישראל הערבים והפגיעה בזכויות הלהט”בים, לצד החתירה לסיום הכיבוש, לפתרון מדיני ולשלום.

 

ניצן הורוביץ ותמר זנדברג בבית סוקולוב (צילום: שאול גולן)
(צילום: שאול גולן)

ניצן הורוביץ ותמר זנדברג בבית סוקולוב (צילום: שאול גולן)
(צילום: שאול גולן)

קמפיין הבחירות של מרצ ()
קמפיין הבחירות של מרצ

קמפיין הבחירות של מרצ ()
קמפיין הבחירות של מרצ

במהלך השקת הקמפיין התייחס הורוביץ לחיבורים האפשריים ואמר: "אנחנו מקיימים שיחות עם כולם, אנחנו מדברים עם עמיר פרץ ומפלגת העבודה, וגם עם גורמים נוספים, כולל אהוד ברק - והמגעים האלה יימשכו. נבחן כל שותפות פוליטית על פי הדרך שבה היא תשפיע על החיים האמיתיים של אנשים בשר ודם, ולא רק על משחק הכיסאות".

 

הורוביץ הוסיף: "הציבור התפכח מאשליות הבחירות הקודמות, השמאל התעורר, מתחזק וחוזר הביתה. יש ציבור שלם שמרגיש שהחיים שלו והערכים שלו תחת מתקפה, מצפה לאמירה ברורה, חדה וערכית, ומחפש מי שיבטא את קולו. הציבור מחכה לשמוע שיש מי שהולך להילחם בשבילו. אנחנו היחידים שעושים את זה בשמאל. מרצ נאמנה למצביעיה ומייצגת אותם בלי להתחנף ובלי להתקרנף. לכן בחרנו להוביל קמפיין שמדבר עם הבוחרים באופן ברור, ישיר ואישי, בגובה העיניים, על מה שהכי חשוב להם בחיים".

 

בתוך כך, מחר יתקיימו הפריימריז לרשימת המפלגה לכנסת ה-22. הקלפיות ייפתחו בשעה 12:00 וייסגרו בשעה 22:00, התוצאות צפויות להתקבל כחצי שעה לאחר מכן.

 

מרצ, שבבחירות האחרונות גירדה את אחוז החסימה והשיגה ארבעה מנדטים בלבד, תנסה לנצל את הבחירות הקרובות על מנת להגדיל את כוחה. אם הדבר לא יקרה ומרצ תישאר עם ארבעה מנדטים, בהכרח אחד מחברי וחברות הכנסת המכהנים לא ימשיך לכנסת הבאה.

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
ניצן הורוביץ ותמר זנדברג
צילום: שאול גולן
מומלצים