שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  חשד: שוטר צבאי ביצע עבירות מין בצעירות במהלך "ניסוי"

  נערות וחיילות הוזמנו לבית החייל מכפר סבא, שהציג עצמו כסטודנט לרפואה ואף כ"קרדיולוג". הקורבנות שילמו לו עד 2,000 שקל עבור "בדיקות", שבמהלכן שכבו ערומות. כחלק מ"הניסוי" עיסה החייל לנשים את החזה

  חייל בן 20 מכפר סבא, שמשרת כשוטר צבאי, נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בנערות וחיילות. בתחילה הוא נחקר על ידי המשטרה הצבאית, אולם לאחר שהתברר כי עם קורבנותיו נמנות גם אזרחיות - הוחלט להעביר את החקירה למשטרת ישראל.

   

  לפי החשד, החייל הציג עצמו בפני הנערות והחיילות כסטודנט לרפואה והציע להן להשתתף בפרויקט ניסויי שקשור לתרומת חומר שאותו כינה "גז תבורי".

   

  את הקורבנות שנענו לבקשתו, הזמין החשוד לביתו ובמהלך "בדיקות הניסוי" הוא ביצע בהן עבירות מין.

   

  עוד עלה חשד שלפיו החייל שלח הודעות לקורבנות שבהן הציג עצמו כ"קרדיולוג", המציא תיקים רפואיים והסתירם בביתו ובתמורה ל"בדיקות" גבה מהנשים סכומים שנעו בין 1,500 ל-2,000 שקל.

   

  בחקירה התברר כי בעת "הניסויים" הקורבנות שכבו בביתו של החייל ערומות וכי החשוד עיסה להן את החזה ואף הכניס כבל לפיהן כחלק מה"ניסוי". בנוסף נחשד החייל בכך שצילם בהסתר את הקורבנות. במשטרה אמרו כי את המעשים ביצע החייל במשך תקופה ארוכה כחלק מ"הניסוי הארוך בדרגות שונות". עוד עלה כי הוא אף החתים את הקורבנות על מסמכי סודיות.

   

  מלבד עבירות המין מייחסים לחשוד במשטרה גם עבירת הונאה.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עמית שאבי, "ידיעות אחרונות"
  ארכיון
  צילום: עמית שאבי, "ידיעות אחרונות"
  מומלצים