שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות

   לבעלי בית"ר ירושלים אסור להיכנע / תוכן גולשים

   אני יודע שזה לא נעים לצאת כנגד אוהדי הקבוצה שלך, אבל חוגג תמיד צריך לזכור שהוא חייב להיפרד מכל אלו שפוגעים במועדון, שחקניו ותדמיתו

   יש משהו מאכזב בהודעתו של משה חוגג כי ישקול את המשך דרכו במועדון מהבירה בשל התנהגות האוהדים הגזענית במהלך אימון הפתיחה. הרי היה ברור ששמו של עלם החמד מניז'ר עלול לקבל ביטוי בהתנהגות אנשים שמכנים עצמם אוהדי המועדון, אך ברגע זה צריך להבין בעלי הקבוצה שניתנה לו הזדמנות פז להתנער סופית מאותם אנשים שקראו כנגד עלי מוחמד.

    

   הרי יש תצלומי וידיאו ואפשר לזהות כל אחד ואחד מהאנשים שנהגו בגזענות. אותם אוהדים צריכים לקבל הרחקה לעונה שלמה מטדי ויותר מכך, להרחיק

   אותם אפילו מאזור מתקן האימונים של הקבוצה. אני מעריך שלחלק גדול מהם יש כבר כרטיס בית"ריסט, אז תהליך הזיהוי עצמו לא אמור להיות מורכב מדי. בכלל, כל אוהדי היציע המזרחי צריכים לדעת שהעונה אין יותר אפשרות לעבור על החוק ולהיעלם בחסות ההמון. כל אחד ואחד שיושב ביציע המזרחי מוכר בשל חברותו במועדון ותמיד יוכלו להיפרע ממנו באופן אישי על כל מעשה גזעני או אקט אלים שיעשה בתוך האצטדיון.

    

   משה חוגג (צילום: עוז מועלם)
   משה חוגג(צילום: עוז מועלם)

    

   אני יודע שזה לא נעים לצאת כנגד אוהדי הקבוצה שלך, אבל חוגג תמיד צריך לזכור שהוא חייב להיפרד מכל אלו שפוגעים במועדון, שחקניו ותדמיתו. רק כך תיווצר ההרתעה שמביאה איתה אחריות אישית ולא פחות חשוב - לאורך זמן ידוללו היציעים מכל אותם אנשים שהתנהגותם לא עומדת בקנה המידה הדרוש מקהל במשחק כדורגל והשהייה בטדי תהפוך נעימה בהרבה. העיקר לא להיכנע כרגע, כיוון שזה להיכנע לתמיד.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים