שתף קטע נבחר

רימון הלם הושלך אל ביתו בצפון ת"א של עו"ד פלילי בכיר

לפנות בוקר נשמע פיצוץ עז בשכונת צהלה. הכוחות הבחינו ברסיסי רימון הלם בחצר, ליד בית עו"ד מוכר המייצב הן עבריינים והן מפורסמים. "הייתי בחו"ל והודיעו לי על כך", אמר עם נחיתתו בארץ. הערכה: ניסיון להעביר אליו מסר מאיים

רימון הלם הושלך לפנות בוקר (יום א') לעבר ביתו בצפון תל אביב של אחד מעורכי הדין הפליליים הבכירים בארץ. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

 

עורך הדין, שמייצג הן עבריינים מוכרים והן ידוענים, לא היה בארץ בעת שהרימון הושלך לעבר ביתו. על פי ההערכה, המטרה של משליכי הרימון הייתה להעביר אליו מסר מאיים. "נחתתי עכשיו בארץ אחרי שהייתי בחו"ל", אמר הבוקר. "התקשרו אליי והודיעו לי על הרימון. אף פעם לא פנו אליי באיזה בעיה כלשהי".

ביתו של עורך הדין (צילום: אביגיל עוזי)
האזור שבו הושלך הרימון בתל אביב(צילום: אביגיל עוזי)
 

לפנות בוקר התקבל במשטרה דיווח על פיצוץ עז בשכונת צהלה בצפון תל אביב. הכוחות שהגיעו למקום הבחינו ברסיסי רימון הלם שנזרק לחצר, ליד ביתו של עורך הדין. דיירת שמתגוררת במקום היא שהזעיקה את המשטרה. החוקרים שמכירים היטב את עורך הדין יצרו עימו קשר במקום שבו הוא שוהה בחו"ל ועדכנו אותו על המקרה.

 

בעקבות השלכת הרימון על ביתו של עורך הדין אמר יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי: "לשכת עורכי הדין רואה בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע או לאיים על עורכי הדין. אני קורא לממלא מקום המפכ"ל למנות בדחיפות צוות חקירה מיוחד שיבדוק את המקרה בצורה רצינית וקפדנית וימצה את הדין עם הגורמים האחראים למעשה זה. לשכת עורכי הדין מצידה תמשיך לקדם בנחישות את הצעת החוק לפיה כל פגיעה בעורך דין היא פגיעה בעובד ציבור".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביגיל עוזי
האזור שבו הושלך הרימון
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים