שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הסתכסך עם הבן, והרג בטעות את האמא | הפענוח והתיעוד
  משטרת ישראל פענחה את הריגתה של אנתסאר אל-עיסאווי לפני חודשיים ברמלה. מתברר כי עומר אל-מוסראתי בן 23 שהיה מסוכסך עם בנה על רקע פלילי ירה אל ביתם, ומהירי נהרגה האם. החשוד שהה בדירת מסתור בלוד ונתפס בחודש שעבר. הוא תועד במסע ההימלטות

  אנתסאר אל-עיסאווי, בת 53 מרמלה, נורתה למוות לפני חודשיים בידי עומר אל-מוסראתי בן 23 שהיה מסוכסך עם בנה על רקע פלילי. היחידה המרכזית במשטרה פענחה את הריגתה לאחר חקירה מסועפת ומורכבת. בתיעוד שהציגה המשטרה נראה החשוד בדרכו לזירה ואת מסע ההימלטות שלאחר הירי.

   

   
  פיענוח מוות אנתסאר אל-עיסאווי (צילום: דוברות המשטרה)
  תיעוד מצלמות האבטחה(צילום: דוברות המשטרה)
   
   אנתסאר אלעיסאוי, הנרצחת מרמלה ()
  אנתסאר אל-עיסאווי
  עו
  עו"ד זינאתי

  על פי החשד, אל-עיסאווי נפגעה מירי כששהתה בחצר ביתה ברחוב לכיש ברמלה. עומר אל-מוסראתי הגיע לבית סמוך לשעה 21:30 במטרה לפגוע בבנה של האישה שעמו היה מסוכסך. הוא התקרב באופניים חשמליים וירה אל הבית. מהאש נהרגה אל-עיסאווי ושכן בן 40 נפצע קל. אל-מוסראתי נמלט על אופניו.

   

  חוקרי היחידה המרכזית ניהלו מצוד לאחר החשוד, עד שאיתרו אותו ועצרו אותו בתחילת החודש שעבר כשהוא מסתתר בדירה בלוד. בחקירה גילו חוקרי היחידה כי החשוד יצא מביתו על אופניים חשמליים, רכב ברחוב תל חי ברמלה לכיוון צומת תעבורה, שם נכנס דרך השיחים לכיוון בית המשפחה, ירה ונמלט.

   

  על פי חקירת ימ"ר מרכז עולה כי החשוד ביקש לירות על ביתו של בנה של המנוחה וזאת במטרה להרתיעה. אלא שלרוע המזל, עמדה מחוץ לבית בשער החיצוני ונפגעה ישירות מהירי. החשוד נמלט, ואותר כאמור לאחר כמה ימים בבית חברתו בלוד.

   

  מעצרו הוארך כמה פעמים ובאחרונה הוגשה בעניינו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

   

  פרקליטו של החשוד, עו"ד נביל זינאתי, אמר: "מה שהתחיל בקול תרועה רמה והצהרות מפוצצות הולך להסתיים בסופו של יום בקול ענות חלושה. מדובר בתיק חלש ראייתית והעובדה שלאחר מעצר שנמשך קרוב ל-40 יום עד שמוגש כתב אשום מדברת בעד עצמה. החשוד משתתף בצער המשפחה וטוען כי אין לא שום קשר לאירוע".

   

  מתחילת השנה פענחו חוקרי משטרת ישראל ברחבי הארץ 22 תיקי רצח והמתה שהתרחשו במגזר הערבי.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים