שתף קטע נבחר

רצח רביעי השנה בשפרעם: "האווירה מסוכנת"

הצעיר שנרצח הלילה הוא סעיד חג'יראת בן ה-23, וקרוב משפחתו אומר כי המצב בעיר חמור מאוד: "הוא הקורבן של הפשיעה המשתוללת, לא מצליחים לעצור אותה". עדיין לא נעצרו חשודים

סעיד חג'יראת, הנרצח משפרעם ()
סעיד חג'יראת, הנרצח משפרעם

סעיד חג'יראת, בן 23 משפרעם, הוא הצעיר שנרצח הלילה (שישי) סמוך לתחנת הדלק "סטאר" בעיר. מחקירה ראשונית עלה כי חג'יראת נורה בעת שהיה ברכבו ונפצע אנושות. הוא פונה לקבלת טיפול תוך ביצוע פעולות החייאה, שבסופן נקבע מותו.

 

מתחילת השנה נרצחו בשפרעם ארבעה אנשים. הראשון שנרצח היה חוסאם וחש, בן 47, שנורה למוות. באירוע השני נרצח בן דודו, ראאד וחש (40), שנורה ליד בית הספר "אל-מכתב" בעיר. באירוע נפצע אדם נוסף באורח בינוני. הרצח השלישי היה בתוך פיצוצייה - שם נורה למוות רסאן עוקל (50), ככל הנראה במהלך שוד.

ראאד וחש רסאן עוקל חוסאם וחש נרצחים רצח שפרעם ()
"הפשיעה משתוללת". שלושת הנרצחים הקודמים בשפרעם

קרוב משפחת הנרצח ממשפחת חג'יראת אמר כי "המצב מאוד חמור בשפרעם, קשה לנו לסבול את האווירה המסוכנת. לא פשוט לראות רציחות ואלימות כל הזמן".

 

הוא הוסיף:" הנרצח לא עשה כלום ולא יודעים למה רצחו אותו, אין לנו תשובות. כל מה שאני יכול להגיד זה שהוא הקורבן של הפשיעה המשתוללת ולא מצליחים לעצור אותה. הנשק שמסתובב הורג אותנו וכל אחד עלול להיפגע".

 

כוחות משטרה שהגיעו למקום הרצח של חג'יראת פתחו בחקירה, אך טרם נעצרו חשודים בירי. מהמשטרה נמסר כי נבדק החשד שהרקע לאירוע הוא סכסוך בתוך המשפחה.

תושב שפרעם נורה הלמוות ()
זירת הרצח בשפרעם, הלילה

תושב שפרעם נורה למוות ()

באירוע אחר הלילה, בפרדס חנה, נורה למוות עבריין מוכר כבן 40. מוקדם יותר הלילה נפצע באורח קשה גבר בשנות ה-40 לחייו בכפר טורעאן שבגליל התחתון. מהמשטרה נמסר כי הגבר נורה ברכבו על ידי אלמוני שנמלט מהמקום.

 

הוא נפגע בפלג גופו העליו ופונה תחילה לבית החולים פוריה בטבריה, משם הועבר לבית החולים רמב"ם בחיפה. המשטרה פתחה בחקירה אך לפי שעה הרקע לאירוע עדיין אינו ברור.

 

אתמול נורה למוות בפתח מסגד בגליל הייתם אבריק, בן 25 מהמועצה המקומית אבו סנאן. אבריק הגיע למקום עם אביו נור שנפצע באורח קל עד בינוני כתוצאה מהירי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סעיד חג'יראת, הנרצח משפרעם
מומלצים