שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד קשה: אישה מטיחה אבן בכלב בתל אביב
  בת 30 מתל אביב נחקרה לאחר שתועדה מטיחה אבן בכלב קטן שנראה רץ לכיוונה. בסרטון נוסף שהופץ ברשתות החברתיות היא נראית מתעמתת עם בעליו וטוענת כי הגנה על עצמה

   

  תיעוד: תקיפת הכלב והעימות עם בעליו    (מתוך הרשתות החברתיות )

  תיעוד: תקיפת הכלב והעימות עם בעליו    (מתוך הרשתות החברתיות )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות אתמול (ה') נראית אישה מטיחה אבן בכלב קטן שנראה רץ לכיוונה, בשכונת הדר יוסף בצפון תל אביב. כתוצאה מכך, נפגע הכלב בראשו והובהל למרכז וטרינרי בבית ברל. הוא נותח ומצבו בשלב זה יציב.

   

  בסרטון נוסף נראית האישה שלכאורה תקפה את הכלב כשהיא מתעמתת עם בעליו. להגנתה, היא טוענת בסרטון כי הגנה על עצמה וכי הכלב היה משוחרר ולכן זרקה את האבן.

  האישה שהרגה כלב בתל אביב (מתוך הרשתות החברתיות )
  האישה תועדה מטיחה אבן בכלב(מתוך הרשתות החברתיות )
   

  האישה שהרגה כלב בתל אביב (מתוך הרשתות החברתיות )
  הכלב לפני האירוע(מתוך הרשתות החברתיות )

  האישה שהרגה כלב בתל אביב (מתוך הרשתות החברתיות )
  האישה עוברת והכלב מוטל פצוע(מתוך הרשתות החברתיות )

  בעקבות הסרטון הוגשה תלונה במשטרה, אשר פתחה בחקירה והתחקתה אחר זהות החשודה, בת 30 מתל אביב. היא נחקרה הבוקר ובסיום חקירתה שוחררה בתנאים מגבילים.

   

  אתי אלטמן, מייסדת "תנו לחיות לחיות", אמרה כי היא "רואה בחומרה רבה את ההתעללות בעלי חיים. אין סליחה ומחילה על מעשה כל כך אכזרי, הגיע הזמן שגם לחיות יהיו זכויות ויפה שעה קודם. לאחרונה אנו רואים עלייה במעשי פגיעה בכל הארץ, ואין מספיק אכיפה".

   

  עו"ד בטי הררי המייצגת את החשודה בתקיפת הכלב מסרה: "מדובר באישה שיצאה מהמרפאה והלכה לכיוון בית הוריה. בדרך, סמוך לבית הוריה, רצו לכיוונה שני כלבים, משוחררים, ללא רצועה וללא קולר, נבחו עליה, חשפו את שיניהם ובאו להתקיף אותה. היא עמדה במקום, צעקה ונופפה בידיה על מנת להבריח אותם. לאחר זמן מה הם הלכו ממנה. היא המשיכה לכיוון הבית בשביל הצר אותו ניתן לראות בסרטון ולפתע אותם כלבים רצו אליה שוב. האישה הרגישה מאוימת, מבוהלת, היות והכלבים היו ללא כל רצועה ומשוחררים ברחוב. היא מניקה תינוק בן חצי שנה ופחדה להינשך על ידם או לקבל איזושהי מחלה.

   

  "כאקט של הגנה עצמית מהכלבים המשוחררים והאלימים, היא זרקה אבן לכיוונם. המטרה שלה הייתה להרחיק את הכלבים ממנה. היות והכלבים היו בהיסטריה וזזו ממקום למקום - האבן פגעה באחד הכלבים. לאורך כל אותו אירוע לא יצאה בעלת הכלבים מהבית ולא לקחה אחריות על ההתקפה שהכלבים שלה ביצעו. היא הייתה ספונה בביתה והייתה אדישה לכך שהכלבים שלה משוחררים ברחוב ותוקפים עוברי אורח תמימים". לטענת עו"ד הררי, מאז פרסום הסרטונים ברשתות החברתיות מקבלת החשודה מאות איומים על חייה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים