שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות

    מכבי ת"א תפתח את עונת היורוליג מול חימקי בחוץ

    הצהובים יפגשו את הרוסים במוסקבה ב-3 באוקטובר ויתארחו אצל ריאל מדריד שבוע לאחר מכן. המשחק הראשון בהיכל: במחזור השלישי מול הכוכב האדום

    מכבי תל אביב תפתח את עונת 2019/20 ביורוליג מול חימקי מוסקבה בחוץ ב-3 באוקטובר, ושבוע לאחר מכן תשחק במדריד מול ריאל. כך נקבע היום (שישי) בלוח שפירסם המפעל. העונה ישחקו ביורוליג 18 קבוצות במקום 16 בעונה שעברה, כך שבמהלך העונה הסדירה יתקיימו 34 משחקים.

     

    לאחר שני משחקי החוץ תקיים האלופה שלושה משחקי בית רצופים - מול הכוכב האדום, ולנסיה ופנרבחצ'ה. יאניס ספרופולוס יפגוש את האקסית אולימפיאקוס בפיראוס במחזור השישי, שיתקיים יומיים בלבד אחרי המשחק הקשה מול הטורקים. 

     

    מכבי ת"א זוכה באליפות    (one)

    מכבי ת"א זוכה באליפות    (one)

    סגורסגור

    שליחה לחבר

     הקלידו את הקוד המוצג
    תמונה חדשה

    שלח
    הסרטון נשלח לחברך

    סגורסגור

    הטמעת הסרטון באתר שלך

     קוד להטמעה:

    במחזור העשירי מכבי תצא למשחק חוץ קשה מול ברצלונה המאיימת, ובמחזור ה-13 תפגוש את צסק"א בבית. ב-14 וב-16 בינואר יגיעו להיכל אחת אחרי השנייה ברצלונה ומילאנו.

     

    לוח המשחקים המלא:

    אוקטובר

    3.10 מחזור 1: חימקי מוסקבה (חוץ)

    10.10 מחזור 2: ריאל מדריד (חוץ)

    17.10 מחזור 3: כוכב אדום (בית)

    24.10 מחזור 4: ולנסיה (בית)

    30.10 מחזור 5: פנרבחצ'ה (בית)

     

    נובמבר 

    1.11 מחזור 6: אולימפיאקוס (חוץ)

    7.11 מחזור 7: אלבא ברלין (בית)

    15.11 מחזור 8: באסקוניה (חוץ)

    20.11 מחזור 9: ארמאני מילאנו (חוץ)

    22.11 מחזור 10: ברצלונה (חוץ)

    28.11 מחזור 11: וילרבאן (בית)

     

    דצמבר

    5.12 מחזור 12: באיירן מינכן (בית)

    12.12 מחזור 13: צסק"א מוסקבה (בית)

    17.12 מחזור 14: זניט סנט פטרסבורג (חוץ)

    19.12 מחזור 15: פנאתינייקוס (בית)

    26.12 מחזור 16: אנאדולו אפס (חוץ)

     

    ינואר

    2.1 מחזור 17: ז'לגיריס קובנה (חוץ)

    9.1 מחזור 18: אלבא ברלין (חוץ)

    14.1 מחזור 19: ברצלונה (בית)

    16.1 מחזור 20: ארמאני מילאנו (בית)

    23.1 מחזור 21: באיירן מינכן (חוץ)

    30.1 מחזור 22: ריאל מדריד (בית)

     

    פברואר 

    5.2 מחזור 23: חימקי מוסקבה (בית)

    7.2 מחזור 24: פנרבחצ'ה (חוץ)

    20.2 מחזור 25: ולנסיה (חוץ)

    27.2 מחזור 26: אולימפיאקוס (בית)

     

    מרץ

    4.3 מחזור 27: אנאדולו אפס (בית)

    6.3 מחזור 28: הכוכב האדום (חוץ)

    12.3 מחזור 29: באסקוניה (בית)

    19.3 מחזור 30: זניט (בית)

    24.3 מחזור 31: צסק"א (חוץ)

    26.3 מחזור 32: ז'לגיריס (בית)

    2.4 מחזור 33: פנאתינייקוס בחוץ (יום שישי)

    9.4 מחזור 34: וילרבאן בחוץ 

     

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    מומלצים