שתף קטע נבחר

בת 13 אושפזה: שתתה בטעות מכוס מים ובה סם

במהלך בר מצווה לבן כיתה במסעדה בנתניה: ילדה סבלה מהרעלה כתוצאה משתיית מים מהולים בסם פיצוציות - PCP. היא אושפזה ליומיים והמשטרה פתחה בחקירה. אמה: "ניסו לסמם אותה, מאחלת לחלאה גהינום"

 

אילוסטרציה  (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

בת 13 מאזור השרון אושפזה בשבוע שעבר בבית חולים לניאדו בנתניה ערב הרעלת סמים שנגרמה לה במסיבת בר מצווה של בן כיתתה במסעדה בעיר. על פי חשד המשטרה, היא שתתה מכוס או בקבוק שחשבה שמכילים מים, אך היה בהם גם סם פיצוציות - PCP ("אבק מלאכים").

 

האירוע התרחש ביום שני שעבר ובמהלכו החלה הילדה לסבול מסחרחורות, קשיי נשימה והתקשתה לעמוד. חברתה הזעיקה את אמה והילדה נלקחה לביתה. בהמשך עברה בדיקת דם שמתוצאותיה התברר שהיא סובלת מהרעלת סמים. דיווח הועבר למשטרה שפתחה בחקירה. אין חשד לפלילים כלפי הילדה, והיא שוחררה לאחר קבלת טיפול רפואי.

 

אמה של הנערה כתבה בפייסבוק: "החוויה הטראומטית שעברנו השבוע נוגעת לכל הורה והורה כאן בשכונה ואני חשה שמחובתי לשתף ולהזהיר. הבת שלי (בקרוב בת 13) הוזמנה השבוע לבר מצווה של חבר מהשכבה. אירוע פרטי, גילאי 13-12 בלבד. בחלוף כשעה מתחילת האירוע אני מקבלת טלפון בהול מחברה של הבת שלי. טלפון כזה אני לא מאחלת לאף הורה. רצתי מיד למקום. מצאתי את בתי מוקפת במשפחה המדהימה של ילד בר המצווה, בקושי נושמת, לא מצליחה לעמוד על הרגליים, מסוחררת כולה, לא בפוקוס. חשבנו שהיא חווה התקף חרדה. כל ניסיון להרגיע, לחבק, לעזור, לא הועיל.

 

"הזמנו אמבולנס. עד שהוא הגיע היא קצת התאוששה. החלטתי לקחתי אותה הביתה. בלילה, בבית, שוב 'התקף חרדה' בלתי נשלט ובלתי מוסבר. על הבוקר רצנו לקופת חולים. האבחנה של הרופאה: 'התקף חרדה'. חלפו שעות והילדה לא הצליחה להתאושש. הופנינו למיון. הרופאים במיון חשדו שזה משהו אחר. את היומיים הבאים כבר בילינו במחלקת ילדים בלניאדו.

 

"סמים! מישהו ניסה לסמם לי את הילדה. אני לא יודעת מה היו המניעים שלו ומה הייתה כוונת החלאה, אבל יש לנו מזל שהיא בסדר. זה יכול היה להיגמר הרבה יותר רע. כמובן שהמשטרה מעורבת. אני מקווה ומייחלת שלא יתברר חס וחלילה שזה מעשה שטות של איזה ילד בשכבה. אני מקווה מאוד שמי שעשה זאת ייתפס. אני מאחלת לו שיחווה גהינום כמו שאנחנו חווינו השבוע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים