שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  סוכל ניסיון הברחה: בלעו טלפונים ניידים, ונתפסו בכלא
  שני עצורים הובאו לבית הסוהר לאחר שביצעו עבירות קלות, ככל הנראה במטרה להיעצר - ולהבריח את הטלפונים. הם בלעו את הטלפונים ונתפסו בבדיקת גלאי מתכות


  טלפונים סלולריים שהוברחו לתוך בית הסוהר ״עופר״ במהלך סוף השבוע האחרון (צילום: דוברות שב
  ניסיון הברחת ניידים לכלא עופר. הטלפונים שנתפסו(צילום: דוברות שב"ס)

  שירות בתי הסוהר סיכל במהלך סוף השבוע ניסיון הברחה של 11 טלפונים נייידים לכלא עופר. משב"ס נמסר כי שני עצורים המשויכים לפתח ולחזית העממית היו מעורבים בניסיון ההברחה. השניים הובאו לבית הסוהר לאחר שעברו עבירות קלות, ככל הנראה במטרה להיעצר - ולהבריח את הטלפונים לכלא. הם בלעו את הטלפונים הקטנים במטרה לפלוט אותם בכלא.

   

  טלפונים סלולריים שהוברחו לתוך בית הסוהר ״עופר״ במהלך סוף השבוע האחרון (צילום: דוברות שב
  (צילום: דוברות שב"ס)

   

  חשדם של הסוהרים התעורר בעקבות חיווי שהופעל בבדיקת מגנומטר באחד העצורים. הוא תוחקר והודה שיש בגופו טלפונים, ואף פלט שלושה מהם.

    

  גלאי המתכות צפצף גם במהלך בדיקת העצור השני, המשויך לארגון פתח. תחילה הוא טען כי יש בגופו פלטינות, אולם לאחר שהוחלט לשלוח אותו לבדיקות רפואיות בבית חולים - הוא הודה כי הוא נושא בגופו שתי חבילות אשר בכל אחת מהן ארבעה מכשירי טלפון ניידים.  

   

  לפני כשלושה חודשים, באותו בית כלא, איתרו סוהרים בגופו של עצור ביטחוני שבעה טלפונים ניידים, ארבע מקלדות ניידות ושמונה כרטיסי סים. העצור הודה בניסיון ההברחה, ופלט באופן טבעי חלק מהשלל. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים, שם

  נמצאו בו גופים זרים נוספים במהלך בדיקת רנטגן.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות שב"ס
  סוכל ניסיון הברחת ניידים לכלא עופר
  צילום: דוברות שב"ס
  מומלצים