שתף קטע נבחר

שרה נתניהו לאשתו של רפי פרץ: אל תוותרו לשקד על הבכורה

ל-ynet נודע על הבקשה שהפנתה אשת ראש הממשלה למיכל פרץ בשיחה לא פורמלית - להתעקש שרפי פרץ יישאר במקום הראשון. שרה נתניהו בתגובה: "סיפור מעשייה". הערב תודיע איילת שקד על המשך דרכה הפוליטית

הקרב על ראש איחוד המפלגות בימין מתחמם, ול-ynet נודע היום (א') כי בשיחה שהתקיימה בימים האחרונים בין שרה נתניהו לבין מיכל פרץ, רעייתו של יו"ר הבית היהודי, השר רפי פרץ, ביקשה רעיית ראש הממשלה מפרץ שבעלה לא יפנה את המקום הראשון לטובת איילת שקד. השיחה התקיימה במפגש רשמי בין השתיים, שנקבע אחרי שהן התראו בחתונה.

חצי חצי שרה נתניהו איילת שקד (צילום: אוהד צויגנברג, אמיל סלמן)
שרה נתניהו ואיילת שקד(צילום: אוהד צויגנברג, אמיל סלמן)

שרה נתניהו ואיילת שקד בעצרת ההודיה במרכז הרב (צילום: עטרה גרמן, סרוגים)
לא החליפו מבט: שרה נתניהו ואיילת שקד בעצרת בישיבת מרכז הרב בירושלים בחודש שעבר(צילום: עטרה גרמן, סרוגים)
 

לאחרונה חזר ראש הממשלה נתניהו ואמר שהוא לא מתערב במתרחש במפלגות הימין ובאיחוד הצפוי. אלא שעל פי גורמים בימין, בימים האחרונים הבהיר נתניהו כי הוא מתנגד להצבת שקד בראש הרשימה והוא אף אמר זאת לשר פרץ. לדבריהם, בני הזוג נתניהו נוקטים עמדה זו משום שסקרים פנימיים שראו מצביעים על כך שאיילת שקד מעבירה מנדטים מהליכוד למפלגה מאוחדת בראשותה.

 

הערב אמורה שקד למסור הצהרה לצד נפתלי בנט על הצבתה בראש מפלגת "הימין החדש", שבבחירות הקודמות לא עברה את אחוז החסימה. במקביל זימן ראש הממשלה נתניהו את פרץ לשיחה, כדי לנסות ולקדם את האיחוד בימין.

 

 

בין שרה נתניהו לבין איילת שקד שוררת מתיחות ארוכת שנים, שלפי פרסומים שונים החלה עוד כאשר שקד הייתה ראש לשכתו של נתניהו כיו"ר הליכוד בתקופתו באופוזיציה ב-2008-2006. לאחרונה דווח ששקד ביקשה לבחון הצטרפות לליכוד, אולם בשל העובדה שהיא זקוקה לאישור של יו"ר התנועה נתניהו לקיצור תקופת האכשרה - הדבר ירד מהפרק.

  

מטעמה של שרה נתניהו נמסר: "שרה נתניהו ורעיית השר פרץ נפגשו בחטף ובאקראי בחתונה רבת משתתפים. השתיים התחבקו קצרות כשסביבן קהל גדול וקבעו להיפגש בהמשך. הטענה על פרטי השיחה שלכאורה התקיימה היא בדיה וסיפור מעשייה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג, אמיל סלמן
איילת שקד ושרה נתניהו
צילום: אוהד צויגנברג, אמיל סלמן
מומלצים